Плани на грудень, або новинки))

Плани на грудень, або новинки))

Плани на грудень, або новинки))

Доброго вечора. Хотіла я трішки поділитись з вами своїми планами на грудень. Там якраз свята на підході. Тому ніжні історії припадуть вам до душі. Хоча, це там ніжні? Вони шалені, пристрасні. Місцями смішні. А які романтичні. Мммм… 

 

Уривок: 

– Я хочу сказати, що ти вийдеш заміж за мого сина, – мовила з твердістю в голосі.
– Не розумію… – висловлюю своє обурення. – Як таке може бути? Невже ви гадаєте, що я на це погоджуся?
– А чому ні? Заробітна плата буде в тебе пристойною. Можеш за це не хвилюватися, – запевняє мене. – Ви складете шлюбний договір на рік і ніхто з вас після його завершення не потурбує один одного. 
– Тобто? – не розумію жінку.
– Люба, я ж не прошу тебе клястися в коханні моєму сину. Ви одружитеся, рік проживете під одним дахом. А потім розлучення і розійдетеся як у морі кораблі. Ніхто нікому нічого не винен.
– А навіщо тоді це все робити?
– Щоб вилікувати Дениса.

______________________________________________________________________________________

Ось так от. Така в нашої майбутньої героїні ситуація намічається. Ну і як вам? Ух… Нам з Риною вже хочеться показати вам решту, але дочекайтесь грудня. 

Я мрію про свого боса

Анотація:

Сіра миша? Так-так… чули про таку. Це саме про мене. Я його помічниця, яку він помічає тільки тоді, коли потрібна кава, або підпис на папері. В інші моменти, я пусте міце. Але стається так, що мене зачиняють в офісі, випадково. А все, чому? Тому, що я сіра офісна миша. Непомітна. От і все. Кінець. Щоб розрадити себе, я балую себе душем в боса в кабінеті. І, як ви думаєте, що стається потім? Сіра миша стоїть перед босом зовсім голою, а не у своєму чорничному одязі. І, що ж зробив мій бос, про якого я мрію вже три роки? Ооо… 

_______________________________________________________________________________________

Юху-ху… Оце так спека. І все тільки на грудень. Саме тоді, коли сніжитиме. Буде танути не тільки лід, а й все навколо. Чекайте… Вже дуже скоро. 

Всім гарного вечора.

Ваша набридлива Марі))) 

 

Оригінал статті на Букнет: Плани на грудень, або новинки))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"