Плани й новий зворушливий розділ
Плани й новий зворушливий розділ
Вітання усім й кожному зокрема, хто читає зараз цей блог. Кожному читачеві щиро дякую за те, що маленькими кроками моя читацька родина збільшується. Радію кожному новому коментарю під книгою чи зірочці. Після зворотного зв’язку бажання творити зростає в рази. За що вам також окреме спасибі.
Книга тут
Уривочок із сьогоднішньої глави:
Після завершення книги “Сон тривалістю в життя” я візьмусь за вичитку вже викладених на сайті книг, щоб привести все до ладу й підготувати наступну фентезійну історію, яка вже в процесі. Вона познайомить вас з новими не менш харизматичними героями. Це буде дилогія. В планах завершити її до кінця, щоб оновлення виходило щоденно й вам не довелось довго очікувати на її продовження. Залишайтесь зі мною, щоб не пропустити новинок. Попереду ще багато цікавого.
Оригінал статті на Букнет: Плани й новий зворушливий розділ
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.