Питання: чи публікувати книгу до завершення?

Питання: чи публікувати книгу до завершення?

Питання: чи публікувати книгу до завершення?

Якби невідомий самашечий вчоний схрестив Принцесу, Кривеньку Качечку, наївну поетесу-аматорку й мати одиначку з трьома дітьми від двох  різних чоловіків, то в нього б вийшла наша героїня.

Якщо той же дивакуватий винахідник  схрестив би Хамфрі Богарта з “Касабланки” з вічним підлітком і видатним представником золотої молоді, що хоче тільки користатися з усього, що посилає йому поблажлива до красунчиків доля, а працювати й брати на себе відповідальність не хоче, то вийшов би наш герой.  Ну так він себе уявляє.Насправді він значно молодший і поки що й вполовину не такий крутий.

Вона хоче нарешті пережити справжнє кохання, він хоче позбавитися надмірної батьківської опіки та неминучої для єдиного сина долі продовжувача фамільної справи.

На перший погляд, в головних героїв спільного – тільки любов до тренчів та капелюхів, а ще – до детективів часів сухого закону у США 30-х років минулого століття.

Якби творець призначив їх у пару, а не придумав, де їм зустрітися, то автор би  допоміг творцю й посадив їх в одну маршрутку. Що, так не буває?  Багато ви знаєте про те, як  воно буває ))))

Але якщо творець не потурбувався ні про зустріч, ні про спосіб  з’єднання таких різних особистостей у пару, то звісно шлях їх буде непростий, пелюстки троянд і білих лілій не обов’язково його встилатимуть.

А коли доля або автор все ж їх  зведуть разом у пропиленому архіві, то  з сейфів та тек з давніми справами посиплються скелети,  злі вороги  й просто невдоволені кар’єристи  заважатимуть та погрожуватимуть розлучити в будь-який момент.

Словом, все було проти них, а вони…

А що вони?

Історія на дві третини дописана.

І автор ще остаточно не вирішив, чи героїня нарешті опиниться у весільній сукні, чи цей принц поламався, несіть іншого.

Про що було моє питаннячко?

Про те, чи починати викладення зараз чи дописати.

Бо коли почати зараз, то за вашими відгуками може настати й хепіенд, і відкритий фінал.

Я так більше відкриті фінали люблю. Вони  реалістичніші. 

Але  героїня на цей раз — моя давня знайома. І в її житті тоді сталося весілля. 

От що робити молодому недосвідченому авторові, як бути, коли описує “кохання в охопленому безумством світі”? 

Кілька варіантів обкладинок для натхнення

Крім цієї пари в книзі є журналіст Роман, наскрізний персонаж з двох книг “Кохання не купити” https://booknet.com/uk/book/kohannya-ne-kupiti-b317694

та “Ласкаво просимо звідси”https://booknet.com/uk/book/laskavo-prosimo-zvdsi-b321370

У цей період його життя майже налагодилося, його дівчина нарешті визнала Романа своїм коханим. Але натура репортера не може стриматись від  розкопування скелетів, і журналістське розслідування мимовільно стає початком детективу з елементами трилеру.

Чого буде в книзі більше – історії про кохання чи пригод через надмірну цікавість і любов героїв до детективів ? 

Це теж питаннячко.

 

Оригінал статті на Букнет: Питання: чи публікувати книгу до завершення?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Знижка 20%!!!

Друзі, сьогодні діє дуже вигідна знижка 20% на мій роман “Мій коханий злочинець”

Діма став свідком злочину, а закон замість того, щоб допомогти, відвернувся від нього.
Тепер йому потрібно ховатися не тільки від

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"