Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

За звичкою, почну з себе:
Є у мене така звичка, якщо від імені нічого не залежить, я витягаю з голови будь-яке. Так з’явилися Мишко з “@zorke_oko…” та Інна з Тетянкою для оповідання “Історія одного фейку”

Але, якщо це важливо, я пропрацьовую багато варіантів, для “Що водиться в українських лісах” був ретельний підбір, щоб Марічка та Гера, у розмовах один з одним, використовували прикрашені Марі та Генрі, створюючи цілий особистий світ зі своїх фантазій. До того ж прізвища Відаюча, Безсмертний, Підневільний та інші, натякають.

 

Для серійки “Срібний Мізерикорд” взагалі пройшов довгий та важкий процесс, не буду розкривати карти, але уважний читач, якщо витратить трохи часу, може дізнатися про характери персонажів, розшифрувавши їхні імена, це стосується і назв країн (доречі, працюю над картою місцевості).

 

І от, я взялася писати дещо новеньке. Ім’я головної героїні не потребує ретельного підбору, але планується велика робота і “під ногами” опинилося Маргарита Миколаївна. Окрім того, що всі здогадалися звідки я її вкрала (хоча образ ні на грам не схожий), мені хочеться його замінити, але коли питання стало ребром, я чогось розгубилася.

 

Тож: як ви підбираєте імена? Чи є якісь стратегії? Чи може просто генератори комусь підкидають цікаві ідеї? Або ви дивитесь значення імен і прив’язуєтесь до них?

Оригінал статті на Букнет: Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"