Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

За звичкою, почну з себе:
Є у мене така звичка, якщо від імені нічого не залежить, я витягаю з голови будь-яке. Так з’явилися Мишко з “@zorke_oko…” та Інна з Тетянкою для оповідання “Історія одного фейку”

Але, якщо це важливо, я пропрацьовую багато варіантів, для “Що водиться в українських лісах” був ретельний підбір, щоб Марічка та Гера, у розмовах один з одним, використовували прикрашені Марі та Генрі, створюючи цілий особистий світ зі своїх фантазій. До того ж прізвища Відаюча, Безсмертний, Підневільний та інші, натякають.

 

Для серійки “Срібний Мізерикорд” взагалі пройшов довгий та важкий процесс, не буду розкривати карти, але уважний читач, якщо витратить трохи часу, може дізнатися про характери персонажів, розшифрувавши їхні імена, це стосується і назв країн (доречі, працюю над картою місцевості).

 

І от, я взялася писати дещо новеньке. Ім’я головної героїні не потребує ретельного підбору, але планується велика робота і “під ногами” опинилося Маргарита Миколаївна. Окрім того, що всі здогадалися звідки я її вкрала (хоча образ ні на грам не схожий), мені хочеться його замінити, але коли питання стало ребром, я чогось розгубилася.

 

Тож: як ви підбираєте імена? Чи є якісь стратегії? Чи може просто генератори комусь підкидають цікаві ідеї? Або ви дивитесь значення імен і прив’язуєтесь до них?

Оригінал статті на Букнет: Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"