Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

За звичкою, почну з себе:
Є у мене така звичка, якщо від імені нічого не залежить, я витягаю з голови будь-яке. Так з’явилися Мишко з “@zorke_oko…” та Інна з Тетянкою для оповідання “Історія одного фейку”

Але, якщо це важливо, я пропрацьовую багато варіантів, для “Що водиться в українських лісах” був ретельний підбір, щоб Марічка та Гера, у розмовах один з одним, використовували прикрашені Марі та Генрі, створюючи цілий особистий світ зі своїх фантазій. До того ж прізвища Відаюча, Безсмертний, Підневільний та інші, натякають.

 

Для серійки “Срібний Мізерикорд” взагалі пройшов довгий та важкий процесс, не буду розкривати карти, але уважний читач, якщо витратить трохи часу, може дізнатися про характери персонажів, розшифрувавши їхні імена, це стосується і назв країн (доречі, працюю над картою місцевості).

 

І от, я взялася писати дещо новеньке. Ім’я головної героїні не потребує ретельного підбору, але планується велика робота і “під ногами” опинилося Маргарита Миколаївна. Окрім того, що всі здогадалися звідки я її вкрала (хоча образ ні на грам не схожий), мені хочеться його замінити, але коли питання стало ребром, я чогось розгубилася.

 

Тож: як ви підбираєте імена? Чи є якісь стратегії? Чи може просто генератори комусь підкидають цікаві ідеї? Або ви дивитесь значення імен і прив’язуєтесь до них?

Оригінал статті на Букнет: Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"