Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв

Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв
За звичкою, почну з себе:
Є у мене така звичка, якщо від імені нічого не залежить, я витягаю з голови будь-яке. Так з’явилися Мишко з “@zorke_oko…” та Інна з Тетянкою для оповідання “Історія одного фейку”
Але, якщо це важливо, я пропрацьовую багато варіантів, для “Що водиться в українських лісах” був ретельний підбір, щоб Марічка та Гера, у розмовах один з одним, використовували прикрашені Марі та Генрі, створюючи цілий особистий світ зі своїх фантазій. До того ж прізвища Відаюча, Безсмертний, Підневільний та інші, натякають.
Для серійки “Срібний Мізерикорд” взагалі пройшов довгий та важкий процесс, не буду розкривати карти, але уважний читач, якщо витратить трохи часу, може дізнатися про характери персонажів, розшифрувавши їхні імена, це стосується і назв країн (доречі, працюю над картою місцевості).
І от, я взялася писати дещо новеньке. Ім’я головної героїні не потребує ретельного підбору, але планується велика робота і “під ногами” опинилося Маргарита Миколаївна. Окрім того, що всі здогадалися звідки я її вкрала (хоча образ ні на грам не схожий), мені хочеться його замінити, але коли питання стало ребром, я чогось розгубилася.
Тож: як ви підбираєте імена? Чи є якісь стратегії? Чи може просто генератори комусь підкидають цікаві ідеї? Або ви дивитесь значення імен і прив’язуєтесь до них?
Оригінал статті на Букнет: Питання на мільйон: як вигадувати імена для героїв
Блог
Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтахЗа 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови
Книжковий Арсенал-2023 оголосив програмуОголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф
Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «
Андрій Содомора. ДружбаХай знає тиран собі на біду,
Що друга я зроду не підведу,
Нехай довершить свою пімсту,
Та ціну складе побратимству.
Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі
Пішов з життя ілюстратор Олександр МіхнушевНа 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.