Питання до читачів і підсумки анонімних читаннь

Питання до читачів і підсумки анонімних читаннь

Питання до читачів і підсумки анонімних читаннь

Дякую всім, хто відгукнцвся і узяв участь в цьому експереметі. Як на мене було цікаво. Ви певно помітили, що уривків було більше, ніж заявлених авторів у блозі. Спочатку я не вписала тих, хто приєднався пізніше. Потім подумалось, що для інтриги так навіть цікавіше. 

Особисто ж я відкрила для себе нових авторів, чиї твори не встигла почитати до цього. З упевненітю можу рекомендувати до прочитання Камілу Дані  Ану Пест та Кейтрін Шкроб. Навіть шкода, що рінаше не мала можливості ознайомитись з їх творчістю.

Тепер же до питання, яке я б хотіла зясувати з моїми читачами.

Наша родина давно перевалила за півтори тисячі. Чи хотіли б ви поговорити зі мною в прямому ефірі? Задумалась про такий формат розмови, адже тем у мене назбиралось чимало – книговидання, і те куди потім друковані книги розходяться, організація презентацій, співпраця з книгарнями, конкурси, колаборація з Букнет, суддійство і моя участь в якості конкурсанта, те, як несподівано я увійшла в двадцятку авторів що мають більше тисячі підписників на сайті і в топ бестцелерів за літо, творчі плани на решту року…   Тем чимало. Але чи цікаві вони моїм читачам? Отож, якщо відповідь буе ствердна, я задумаюсь про час і місце такого ефіру, поговримо, розіграємо призи. Що скажете?

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Питання до читачів і підсумки анонімних читаннь

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"