Питання до читачів і підсумки анонімних читаннь

Питання до читачів і підсумки анонімних читаннь

Питання до читачів і підсумки анонімних читаннь

Дякую всім, хто відгукнцвся і узяв участь в цьому експереметі. Як на мене було цікаво. Ви певно помітили, що уривків було більше, ніж заявлених авторів у блозі. Спочатку я не вписала тих, хто приєднався пізніше. Потім подумалось, що для інтриги так навіть цікавіше. 

Особисто ж я відкрила для себе нових авторів, чиї твори не встигла почитати до цього. З упевненітю можу рекомендувати до прочитання Камілу Дані  Ану Пест та Кейтрін Шкроб. Навіть шкода, що рінаше не мала можливості ознайомитись з їх творчістю.

Тепер же до питання, яке я б хотіла зясувати з моїми читачами.

Наша родина давно перевалила за півтори тисячі. Чи хотіли б ви поговорити зі мною в прямому ефірі? Задумалась про такий формат розмови, адже тем у мене назбиралось чимало – книговидання, і те куди потім друковані книги розходяться, організація презентацій, співпраця з книгарнями, конкурси, колаборація з Букнет, суддійство і моя участь в якості конкурсанта, те, як несподівано я увійшла в двадцятку авторів що мають більше тисячі підписників на сайті і в топ бестцелерів за літо, творчі плани на решту року…   Тем чимало. Але чи цікаві вони моїм читачам? Отож, якщо відповідь буе ствердна, я задумаюсь про час і місце такого ефіру, поговримо, розіграємо призи. Що скажете?

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Питання до читачів і підсумки анонімних читаннь

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"