“Питання-відповідь”
![“Питання-відповідь” “Питання-відповідь”](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1563466220_3147755.jpg)
“Питання-відповідь”
З ким би ви обрали провести день: з людиною, яка вміє читати думки чи з людиною, яка знає відповіді на всі питання?
_________________________________________________________________________________________
Я б обрав людину, яка знає відповіді на всі питання. Мені здається, що чужі думки мене б не сильно зацікавили, а от почути про все і про вся – це інтригує.
Навіть більше не отримати відповідь на питання з однозначним “так” чи “ні”, дізнатися щось про математичні закони, фізичне облаштування нашого існування і тд, а почути опис цікавого субєктивного погляду на життя. Почути відповіді на філософські питання. Відповіді , які б можливо відкрили для мене нову грань життя. Розуміння життя.
Оригінал статті на Букнет: “Питання-відповідь”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.