Письменник і військовий поділився історіями із життя на фронті

Письменник і військовий поділився історіями із життя на фронті

Максим Парфіненко — родом із Костополя. Активний учасник подій Майдану, ветеран російсько-української війни, боєць ЗСУ.

Відомий своїм дебютним романом «Майже війна: обміть», над яким працював 8 років. Це історія про життя, війну, кохання, про почуття, єдність та віру в перемогу.

Перші дитячі твори письменник написав для свого сина Артема. Зокрема, казка Максима Парфіненка «Дивовижі чарівної липи» увійшла до збірки «Тато читає». Книга була видана в рамках проекту «Тату почитай», який 2022 року реалізувала Рівненська обласна бібліотека для дітей.

Днями письменник та військовий зустрівся з читачами двох обласних книгозбірень: бібліотеки для дітей та бібліотеки для молоді.

Спільно читали уривки творів, а ще військовослужбовець розповів дітям про те, як під час війни прокидається бажання творити: писати картини та книги. Максим Парфіненко поділився історіями з життя на фронті. Особливу увагу звернув та те, наскільки важливим є питання мови у вихованні патріотів.

Також Максим Парфіненко закликав молодь вести здоровий спосіб життя, цікавитися історією та культурою свого народу, рідного міста та області.

Ольга СОКОЛОВСЬКА

Рівне

Фото обласної бібліотеки для дітей

golos.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Письменник і військовий поділився історіями із життя на фронті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"