Письменник Євген Пашковський потребує допомоги

Письменник Євген Пашковський потребує допомоги

Письменник, лавреат Шевченківської премії  Євген Пашковський потребує допомоги у лікуванні важкої анемії. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив композитор Володимир Гронський.

«Потребує невідкладної допомоги важко хворий Євген Пашковський… Без будь-яких засобів до існування у Києві (майже всі його романи друкувалися лише у часописах) Пашковський усамітнився в старенькій батьківській хаті на Житомирщині та продовжив щодня писати. За 15 років виснажливої праці — десятки томів у рукописах! Єдине джерело доходів – мед з власної пасіки, який в умовах війни ніхто не купує. Як наслідок – важка анемія «з якою не живуть» та часткова відмова життєво важливих органів», — написав Гронський.

 

Також він залишив номер банківської картки, на яку можна перерахувати допомогу письменнику:

 

5168 7422 3791 6550 Пашковський Євген Володимирович

 

Євген Пашковський — український письменник, лавреат Шевченківської премії 2001 року. Належить до так званої «Житомирської літературної школи». Лавреат літературних премій Фундації доктора Михайла Дем’яніва «Свобода і мир для України» за 1993 р. (за романи «Вовча зоря», «Свято» і «Безодня»), імені Є.Бачинського «У свічаді слова» за 1996 р. (за роман «Осінь для ангела») та Національної премії ім. Т.Шевченка за 2001 р. (за роман-есей «Щоденний жезл»). Член Національної Спілки письменників України й ПЕН-клубу (з 1993 р.). Заступник головного редактора журналу «Неопалима купина».

 

Нагадаємо, 2021 року книжка Євгена Пашковського «Щоденний жезл» увійшла до списку ста знакових романів і повістей українською мовою за версією PEN Ukraine та The Ukrainians.

Оригінал статті на Suspilne: Письменник Євген Пашковський потребує допомоги

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"