Письменник та викладач «Острозької академії» отримав премію Світочів
На Рівненщині визначились із переможцем премії імені Світочів 2021 року. Її отримає письменник, автор 20 книг – Петро Кралюк.
Рішення про присвоєння грошової премії одноголосно прийняли представники комітету, до якого входять місцеві краєзнавці, літератори, журналісти, бібліотекарі та просвітяни.
«На розгляд організаційного комітету було подано пакет документів від 5 кандидатур. За результатами таємного голосування, одноголосно обрано переможця – Петра Кралюка. Лауреат отримає премію у розмірі 10 тис. грн», – розповідає начальниця управління культури у туризму Любов Романюк.
Так, Петро Кралюк – професор, філософ, науковець, завідувач кафедри історії держави і права Національного університету «Острозька академія», член обласного відділення Національної спілки письменників України.
Обласну премію імені Світочів він отримає за книгу повістей та оповідань «Каган і хохлята».
Джерело: my.rv.ua.
Оригінал статті на НСПУ: Письменник та викладач «Острозької академії» отримав премію Світочів
Блог
З роси і води!Творче об`єднання гумористів і сатириків Київської організації Національної спілки письменників України, всі колеги по творчості, а також сила-силенна читачів вітають свого літературного побратима та улю
В Україні зʼявилось нове видавництво «КоїМояКай», яке спеціалізується на літературі БалканВ Україні зʼявилося нове видавництво «КоїМояКай», яке спеціалізується на перекладах балканської літератури. Про це Читомо повідомила його співзасновниця, видавчиня та перекладачка Ірина
Мальопис «Коротка історія довгої війни» вийде у ФранціїМальопис «Коротка історія довгої війни» художниці та культурологині Маріам Найем та ілюстраторів Юлії Вус та Івана Кипібіди вийде французькою мовою. Про це повідомили на фейсбук-сторінц
Керівницю проєкту “Фільтр” від Мінкульту відзначили у Міжнародній асоціації грамотностіГолова національного проєкту Міністерства культури та інформаційної політики з медіаграмотності «Фільтр» Ольга Кравченко потрапила до списку «30 до 30» від Міжнародної асоціації грамотн
Оксфордський словник визначив дитяче слово року-2024«Дитячим словом» 2024 року за версією Оксфордського словника стало слово «доброта». Про це повідомляється на сайті Oxford University Press.
Дитяче слово року Оксфордський словник обрав
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.