Письменник не просте слово, а стиль життя!

Письменник не просте слово, а стиль життя!

Письменник не просте слово, а стиль життя!

Добрий день усім моїм читачам!!! Вирішив розпочати свій блог(раніше не вів ні разу) і поділитися своїм враженням від написання книги. “В пошуках небезпечної реліквії:загублена експедиція.” – моє перше творіння. Раніше намагався на чернетках для себе писати, але потім не вистачало часу чи ще щось і так закінчувалося. Але одного дня вирішив повністю приділити цьому якийсь час. Виникла ідея, яку потім почав розвивати.

По ходу виявив, що написання не таке просте, наприклад: з додаванням якоїсь події чи людини сюжет змінювався таким чином, що навіть я не знав хто буде поганцем, чи яка подія могла далі трапитись. Для мене це було наче перегляд фільму з невідомим кінцем. Таким чином це стало великою несподіванкою для мене. Також дуже важко було не тільки через роздуми подальших подій(які весь час змінювалися, як вище вже писав), а й через коригування тексту(добре що в наш час є дуже багато програм які допомагають цьому).

Але ці невеличкі складнощі ніщо в порівнянні з емоціями після завершення книги(навіть поки невідредагованої). Відчуття великого піднесення.

Звісно залишаються невеликі побоювання що книга не сподобається, але (трохи перефразую) коли боятися – в ліс не ходити. Тому вперед, в невідоме!!!

Оригінал статті на Букнет: Письменник не просте слово, а стиль життя!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"