Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо виражений.

Страждають (або насолоджуються) гіперболізацією емоцій та хронічною емпатією.

Це дозволяє письменникам розкладати усе почуте й побачене на атоми, та збирати знову в одне ціле, створюючи основний продукт своєї життєдіяльності — художній твір.

Самі письменники називають цю здатність “жариною у серці”. 

Вони часто гуртуються в літературні об’єднання, створюючи зону комфорту для обміну основними продуктами життєдіяльності (див. вище) з собі подібними. Це дає їм відчуття безпеки, захищеності та значущості.

Поведінка письменників часто обумовлена середовищем існування.

У сприятливих для життя регіонах представники виду можуть забезпечити собі гідне існування виключно творчою діяльністю.

У регіонах із суворими умовами виживання письменники щиро вірять у те, що вони “мають бути голодними” і відчайдушно переконують у цьому інших, знецінюючи власну роботу і витрачені на неї ресурси.

Вірогідно, така поведінка обумовлена природною схильністю письменників до альтруїзму, що загострюється в краях несприятливих для життя.

Як наслідок, вони змушені маскуватися під сантехніків, вчителів, полісменів тощо, і проявляти письменницьку активність лише із настанням темряви.

Це неабияк виснажує і без того хворобливу нервову систему.

Тож, якщо зустрінете десь у дикій природі письменника — не кривдіть його, не намагайтеся погладити чи нагодувати, невідомо, як він на це відреагує.

Відпустіть, хай іде своєю дорогою, тихо шепочучи щось під ніс.

А ще краще — лайкніть і прокоментуйте його твір, придбайте за справжні гроші його книжку, на видання котрої він відкладав із кожної зарплати, попросіть автограф. І, можливо, популяція письменників на наших теренах почне зростати кількісно і якісно.

Більше про письменницьке життя можна дізнатися на моїй сторінці інстаграм: @alina.chervonooka

 

Оригінал статті на Букнет: Письменники такі самі люди, як інші?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"