Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо виражений.

Страждають (або насолоджуються) гіперболізацією емоцій та хронічною емпатією.

Це дозволяє письменникам розкладати усе почуте й побачене на атоми, та збирати знову в одне ціле, створюючи основний продукт своєї життєдіяльності — художній твір.

Самі письменники називають цю здатність “жариною у серці”. 

Вони часто гуртуються в літературні об’єднання, створюючи зону комфорту для обміну основними продуктами життєдіяльності (див. вище) з собі подібними. Це дає їм відчуття безпеки, захищеності та значущості.

Поведінка письменників часто обумовлена середовищем існування.

У сприятливих для життя регіонах представники виду можуть забезпечити собі гідне існування виключно творчою діяльністю.

У регіонах із суворими умовами виживання письменники щиро вірять у те, що вони “мають бути голодними” і відчайдушно переконують у цьому інших, знецінюючи власну роботу і витрачені на неї ресурси.

Вірогідно, така поведінка обумовлена природною схильністю письменників до альтруїзму, що загострюється в краях несприятливих для життя.

Як наслідок, вони змушені маскуватися під сантехніків, вчителів, полісменів тощо, і проявляти письменницьку активність лише із настанням темряви.

Це неабияк виснажує і без того хворобливу нервову систему.

Тож, якщо зустрінете десь у дикій природі письменника — не кривдіть його, не намагайтеся погладити чи нагодувати, невідомо, як він на це відреагує.

Відпустіть, хай іде своєю дорогою, тихо шепочучи щось під ніс.

А ще краще — лайкніть і прокоментуйте його твір, придбайте за справжні гроші його книжку, на видання котрої він відкладав із кожної зарплати, попросіть автограф. І, можливо, популяція письменників на наших теренах почне зростати кількісно і якісно.

Більше про письменницьке життя можна дізнатися на моїй сторінці інстаграм: @alina.chervonooka

 

Оригінал статті на Букнет: Письменники такі самі люди, як інші?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на дилогію!

Доброго здоров’ячка, мої любі! Хочу звернути вашу увагу, що сьогодні діє знижка на найкарколомнішу історію! Особисто я її люблю за особливий ірландський гумор, яким насичена друга частина) Перша частина «Позичене кохання»

Знайомство та візуал до “Випадкової нареченої”

Привіт, мої любі читачі!

 

Трохи про те, як наважилась написати любовний роман.

Це, до речі, мій перший в житті!

Тому щиро дякую за теплі відгуки, чисельні зірочки та коментарі. Це дуже надихає та підтримує. Авторські

Придбай обкладинку – допоможи Зсу

ДОБРОГО ЧАСУ ДОБИ, ВСІМ БУКНЕТІВЦЯМ!

Для тих, хто чує про мене вперше, певно, трішки розкажу про себе. Я – Анна Тейлор, або ж Анна Тей, якою мене знають як дизайнера обкладинок для електронних книг. Не кажу, що я профі, але вже

Такий шанс не варто упускати!

Залітайте)Знижка на мою книгу!!!Всім гарного проведення часу за прочитанням даної історії!

Подаруй мені кохання

Я привела до хати небезпечного чоловіка. Познайомила його з сім’єю і дозволила наразити нас на небезпеку.

Анонс новинки! Запрошую до читання!

Вітаю вас, мої любі читачі! Роман “Лерд дав слово” досяг екватора. І з цієї нагоди презентую новий твір – короткий любовний роман “Ти завжди будеш в моїх обіймах”. Автор обкладинки Asteriya Wind

Чесно кажучи, не думала,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"