Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо виражений.

Страждають (або насолоджуються) гіперболізацією емоцій та хронічною емпатією.

Це дозволяє письменникам розкладати усе почуте й побачене на атоми, та збирати знову в одне ціле, створюючи основний продукт своєї життєдіяльності — художній твір.

Самі письменники називають цю здатність “жариною у серці”. 

Вони часто гуртуються в літературні об’єднання, створюючи зону комфорту для обміну основними продуктами життєдіяльності (див. вище) з собі подібними. Це дає їм відчуття безпеки, захищеності та значущості.

Поведінка письменників часто обумовлена середовищем існування.

У сприятливих для життя регіонах представники виду можуть забезпечити собі гідне існування виключно творчою діяльністю.

У регіонах із суворими умовами виживання письменники щиро вірять у те, що вони “мають бути голодними” і відчайдушно переконують у цьому інших, знецінюючи власну роботу і витрачені на неї ресурси.

Вірогідно, така поведінка обумовлена природною схильністю письменників до альтруїзму, що загострюється в краях несприятливих для життя.

Як наслідок, вони змушені маскуватися під сантехніків, вчителів, полісменів тощо, і проявляти письменницьку активність лише із настанням темряви.

Це неабияк виснажує і без того хворобливу нервову систему.

Тож, якщо зустрінете десь у дикій природі письменника — не кривдіть його, не намагайтеся погладити чи нагодувати, невідомо, як він на це відреагує.

Відпустіть, хай іде своєю дорогою, тихо шепочучи щось під ніс.

А ще краще — лайкніть і прокоментуйте його твір, придбайте за справжні гроші його книжку, на видання котрої він відкладав із кожної зарплати, попросіть автограф. І, можливо, популяція письменників на наших теренах почне зростати кількісно і якісно.

Більше про письменницьке життя можна дізнатися на моїй сторінці інстаграм: @alina.chervonooka

 

Оригінал статті на Букнет: Письменники такі самі люди, як інші?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Програма лояльності.

Привіт всім!

Любі мої читачі від сьогодні впродовж п’яти днів для вас стартує програма лояльності. При купівлі однієї книги ви маєте можливість отримати максимальну знижку в 30% на другу.

Отже,хто ще не встиг придбати

Що можна знайти в старому альбомі?

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426 – “ТРЕТІМ БУДЕШ?”, розділ “Знахідка в старому альбомі” уже на Букнеті (ексклюзивно на Букнеті, до речі).

Катастрофа — шлях до відкриття. Знахідка в старому альбомі відкриває в душі нашої

До флешмобу МарІ КерІмей

Дякую Романе, тепер всі дізнаються про мене правду! Не дуже то й приємну, до речі))

За правилами флешмобу це мала бути якась цікава історія про те як я, чи мої герої готували щось смачненьке. Правда в тому, що цікавих історій

Свято та новини

Вітаю!

Насамперед хочеться привітати всіх з вчорашнім святом – Міжнародним днем читання електронної книги. На мою думку, для Букнету це актуально. 

Ну і новини – я все ще тут і я пишу, просто занадто повільно, щоб викладати

Третя глава.

Вітаю усіх. Нарешті закінчив роботу над третьою главою моєї книги ” Небо згасаючої реальності “. Якщо чесно, досі не віриться, що зайшов так далеко. Попрошу оцінити мою книгу. Дякую за увагу!

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"