Письменника Фредеріка Беґбедера звинувачують у зґвалтуванні

Письменника Фредеріка Беґбедера звинувачують у зґвалтуванні

У Франції відкрили кримінальну справу проти письменника Фредеріка Бебедера через звинувачення у зґвалтуванні. 

Через звинувачення Бегбедера заарештували: його затримала поліція міста По після того, як він прибув на допит у попередньому розслідуванні справи про імовірне зґвалтування зранку вівторка, повідомляє FranceBleu.

 

«На даному етапі попереднє розслідування має тривати. Наразі діє презумпція невинуватості», — зазначив прокурор Родольф Жаррі.

 

У прокуратурі повідомили, що заяву на письменника подала жінка. Вона повідомила, літа в номері готелю мала з Беґбедером один сексуальний контакт за згодою, а згодом другий, але вже без згоди.

Письменник заперечив звинувачення проти нього під час допиту. Його протримали під вартою кілька годин.

 

Після затримання Беґбедер випустив офіційну заяву. «Дякую співробітникам поліцейської дільниці По за те, що вони прийняли мене у своєму приміщенні. Однак два застереження: курка карі була сухою, а … перед поліцейською дільницею не вистачає місць для паркування», — написав Беґбедер.

 

Фредерік Беґбедер — французький прозаїк, публіцист, літературний критик, редактор, сценарист, актор та режисер. Автор книжок «Любов живе три роки», «99 франків»,  «Уна і Селінджер» та інших.

 

 

Джерело: FranceBleu, Le Parisien

Чільне фото: AFP

Оригінал статті на Suspilne: Письменника Фредеріка Беґбедера звинувачують у зґвалтуванні

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"