Писати російською – це зрада?
![Писати російською – це зрада? Писати російською – це зрада?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1c22sD9EbTrH8zzoaOY12z9rtbhWvN7V.jpg)
Писати російською – це зрада?
Я постійно відстежую, як самі автори пишуть, що раніше писали лише російською, а тепер пишуть лише українською мовою.
Моя рідна мова – російська. А українську мову я почала вивчати лише в п’ятому класі, здавала усі ексзамени випускні, вступні на українській, постійно читаю українською, постійно намагаюсь її покращити.
Для мене писати російською – це не встигати набирати слідом за своїми думками. А, коли я пишу на українській мові, я периодично зупиняюсь, щоб згадати або подивитися у словник, а як же буде це слово українською, та ще й перевірити відмінювання цього слова, особливо кличний відмінок.
Після 24.02.2022 я психологічно не можу почати писати книгу російською, бо в мене аж ніяковіє при думці про те, щоб таке зробити.
Але я в житті постійно спілкуюся російською.
Особливо на роботі, де українська використовується лише в офіційних документах та листах до інших організацій.
Отже, невже після 24.02.2022 писати російською – це зрада?
Перед усім зрада себе, а вже потім своєї країни?
Невже писати для російськомовних вже ніяк не хочеться, бо серед них є ті, які підтримують цю війну, хочуть нас знищити та ненавидять Україну та українців всім сердем?
А як же прибуток з російськомовних книжок, який втрачається? Чиста совіть важливіша за це?
Оригінал статті на Букнет: Писати російською – це зрада?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.