Петро Мідянка відмовився коментувати свою участь у конференції в Санкт-Петербурзі

Петро Мідянка відмовився коментувати свою участь у конференції в Санкт-Петербурзі

Лауреат Шевченківської премії, відомий український поет Петро Мідянка відмовився коментувати свою участь у конференції культурного проєкту «Мінська ініціатива», яка відбулася у лютому цього року в російському Санкт-Петербурзі. Про це повідомляє Суспільне.

Суспільне зателефонувало Петру Мідянці й він підтвердив, що був у лютому в Санкт-Петербурзі :«Так, я їздив. І що такого?», але на запитання, як він ставиться до того, що Росія понад 8 років воює з Україною, відповідати відмовився.

 

За словами журналістів, дружина  Мідянки Людмила Загоруйко повідомила: «Ми нічого не коментуватимемо, тому що все перекручують. Коли прийде час — ми скажемо свою позицію. А зараз, в такий напружений час, ми не хочемо на цю тему говорити».

 

Як відомо, конференція проходила з 9-го до 20-го лютого цього року. На світлинах, які викладалися учасниками проєкту та на офіційній сторінці ініціативи можна помітити директора ГО «Українського фонду культури» Дмитра Будкова, поета Петра Мідянку, колишнього міністра культури України, музиканта Михайла Кулиняка і директора видавництва «Самміт-книга» Івана Степуріна.

 

Також у конференції брала участь поетеса та професорка Євгенія Більченко, яку зі скандалом відсторонили від викладання у Національному педагогічному університеті Драгоманова, і відомий білоруський поет Андрей Хадановіч, який нещодавно висловився на підтримку України у війні з Росією.

 

 

Раніше повідомлялося, що у російському місті Ульяновську відбулась літературна акція, на яку надала свої твори письменниця з Одеси.

 

Нагадаємо, у березні минулого року Міністерство закордонних справ України прокоментувало діяльність Російського центру науки і культури в Києві та відреагувало на організований 9 березня захід «Підбиття підсумків Міжнародного творчого конкурсу сучасних поетів в день пам’яті російсько-українського поета Тараса Шевченка».

 

Фото: Дмитро Будков, Facebook

Оригінал статті на Suspilne: Петро Мідянка відмовився коментувати свою участь у конференції в Санкт-Петербурзі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"