Перші серпневі цікавинки)

Перші серпневі цікавинки)

Перші серпневі цікавинки)

 

Сьогодні діє знижка 20% на книгу

Зворотній бік правди

 

(зображення клікабельне)

 

Це продовження сюжетної лініі 

Хто ходить в гості по ночах

 

Чи думав князь суккубів, що його чекає, коли прийняв запрошення некроманта? Чи знав некромант, чим все закінчиться, коли повірив союзникам? Чи всі, хто здається добрим, насправді є такими і навпаки? У правди щонайменше дві сторони.

 

А також сьогодні знижки:

в Уляни Пас

Я тебе завоюю

 

(зображення клікабельне)

у Каміли Дані

Мачуха на замовлення

(зображення клікабельне)

у Джулії Ромуш

У владі мерзотника

(зображення клікабельне)

 

Також хочу привернути вашу увагу до книг:

Кохання під забороною

Ліки Радош

(зображення клікабельне)

 

Головні герої – Ліда та Роман, непрості, горді та успішні в своїй сфері. 

Ліда у минулому пережила розчарування в коханні й у подальшому заборонила собі будь-які почуття, і всі її стосунки з чоловіками були зумовлені зручністю, тим паче що довгий час, попри людське око, вона вдає, що є дівчиною свого інститутського друга.

Роман знає, що вона має давні стосунки з успішним бізнесменом і все ж намагається її звабити. 

Героїня вперто тримає оборону. Герой готовий до завоювань. Хто візьме гору? Адже в коханні немає ні переможців, ні переможених.

 

 

Я тебе зіпсую

Джулії Ромуш

(зображення клікабельне)

 

За сюжетом дівчину силоміць хочуть видати заміж замість сестри. Виявляється, для батька доньки — лише розмінна монета, якими вигідно розраховуватися у жорстокому світі бізнесу. За щасливим збігом долі молодша донька у стосунках з коханим хлопцем, а от старшу… Старшу хочуть видати за грізного чоловіка.

Але, за насмішкою долі, один випадок у клубі змінить життя усіх героїв. Молодша з сестер зіштовхнеться з бугаєм у клубі, і той… покладе на неї око. Що ж буде в результаті? 

 

До зустрічі на сторінках) 

 

Оригінал статті на Букнет: Перші серпневі цікавинки)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"