Перші серпневі цікавинки)

Перші серпневі цікавинки)

Перші серпневі цікавинки)

 

Сьогодні діє знижка 20% на книгу

Зворотній бік правди

 

(зображення клікабельне)

 

Це продовження сюжетної лініі 

Хто ходить в гості по ночах

 

Чи думав князь суккубів, що його чекає, коли прийняв запрошення некроманта? Чи знав некромант, чим все закінчиться, коли повірив союзникам? Чи всі, хто здається добрим, насправді є такими і навпаки? У правди щонайменше дві сторони.

 

А також сьогодні знижки:

в Уляни Пас

Я тебе завоюю

 

(зображення клікабельне)

у Каміли Дані

Мачуха на замовлення

(зображення клікабельне)

у Джулії Ромуш

У владі мерзотника

(зображення клікабельне)

 

Також хочу привернути вашу увагу до книг:

Кохання під забороною

Ліки Радош

(зображення клікабельне)

 

Головні герої – Ліда та Роман, непрості, горді та успішні в своїй сфері. 

Ліда у минулому пережила розчарування в коханні й у подальшому заборонила собі будь-які почуття, і всі її стосунки з чоловіками були зумовлені зручністю, тим паче що довгий час, попри людське око, вона вдає, що є дівчиною свого інститутського друга.

Роман знає, що вона має давні стосунки з успішним бізнесменом і все ж намагається її звабити. 

Героїня вперто тримає оборону. Герой готовий до завоювань. Хто візьме гору? Адже в коханні немає ні переможців, ні переможених.

 

 

Я тебе зіпсую

Джулії Ромуш

(зображення клікабельне)

 

За сюжетом дівчину силоміць хочуть видати заміж замість сестри. Виявляється, для батька доньки — лише розмінна монета, якими вигідно розраховуватися у жорстокому світі бізнесу. За щасливим збігом долі молодша донька у стосунках з коханим хлопцем, а от старшу… Старшу хочуть видати за грізного чоловіка.

Але, за насмішкою долі, один випадок у клубі змінить життя усіх героїв. Молодша з сестер зіштовхнеться з бугаєм у клубі, і той… покладе на неї око. Що ж буде в результаті? 

 

До зустрічі на сторінках) 

 

Оригінал статті на Букнет: Перші серпневі цікавинки)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"