Першопост
![Першопост Першопост](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1530976254_769918.jpg)
Першопост
З пройдешнім святом, кревні!
Отже, до чого це.
Письменництво і творчість зі мною все моє життя. Моє перше оповідання було написано в п’ять років, не записане – ще раніше. В психології є така цікава штука – коли ви щось робите природно, «як дишете», вам здається, що це ніби нічого не варте. Немає ціни, бо ну воно є, його багато, і всі, мабуть, так вміють, тож чого випендрюватись? Це згодом приводить до двох наслідків. По-перше, ви займаєтесь всім, окрім того, що вам справді дано і справді є частиною вашого єства. По-друге, у вас з’являється синдром самозванця. А ще, опціонально, додається і синдром відкладеного… чогось (задоволення, результату, визнання, початку чогось «справжнього» та «серйозного»). Я хворію всіма трьома пунктами одразу та купкою супутніх розладів і комплексів. І, може, так було б ще довго, якби не стався Лютий.
Зараз, під час війни, дуже багато що змінюється, переживається наново, переоцінюється, сприймається інакше. Думаю, після всього пережитого, після всього надуманого-передуманого я, нарешті, маю певну зрілість щодо того, щоб почати новий етап свого життя. У мене є безліч ідей та натхнення, у мене є хист (та хоч би і мізерний), у мене є бажання не тільки і не стільки самореалізовуватись, але й показати, що ми, українці, народ, який має безмежний потенціал, нереальні безодні нового, оригінального, свіжого, неповторного, офігенського, старовинного, новітнього, переробленого, інтерпретованого, пережитого, перетравленого, відчутого. Того, що ми можемо і більш за те – ПОВИННІ – принести і нашій рідній країні, і всьому світові.
Так, я не найталановитіша людина, може і не дуже обдарована, але байдуже. Я хочу додати свій голос до тих голосів, що зараз постають на теренах оновленої, омитої кров’ю та сльозами України. До тих голосів, які намагаються показати, які ми офігезні – і світові, і нам самим.
Я знаю, що це буде важкий та виснажливий шлях, але, сподіваюсь, він пройде недарма. І може моя зірка не спалахне на нашому зоряному небі, але я бодай зможу проторити комусь шлях до цього, подам приклад, надихну чи хоча б наштовхну на думку «як оце насмілилось, то чого я не можу?!». Мені і цього буде достатньо.
Тож, ось вам моя рука, приєднуйтесь. Ступимо на цей шлях разом!
#першопост #сутінкові_роздуми
Оригінал статті на Букнет: Першопост
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.