Перший сніг і хороші новини!

Перший сніг і хороші новини!

Перший сніг і хороші новини!

Вітаю всіх, хто залишається у світі літератури незважаючи ні на що. Найперше висловлюю подяку всім, хто мене підтримував доки я пізнавала  всі «радощі спілкування з хворобою». Приємного мало, але ж який неоціненний досвід. Як каже моя мати: «напиши про це книгу». Можливо, колись… у жанрі пригодницького фентезі. Головне, щоб не реалізм. Бо і ворогу не побажаю пережити все те, нехай і очима персонажів. Усім міцного здоров’я і віри в краще!

Коли на календарі зима, а за вікном сипле лапатий сніг на душі царює спокій, бо все на своїх місцях. От і авторка мусить бути на своєму місці – за комп’ютером, мордувати клавіатуру аби книга швидше обросла новими розділами. Бажаю всім і собі безперебійного електропостачання, гарного сигналу Інтернет та кам’яних сідниць. Бо ж роботи попереду чимало: мені писати, а вам читати. На вихідні трішки відпочинимо, наберемося сил, а з понеділка мерщій до роботи:)

А поки як дрова для полум’я натхнення маленькі успіхи у всесвіті роману «Новорічна вітрина». Вашими вподабайками набрали вже 91 зірочку. Ще трішечки і будемо святкувати свою першу сотню. Лічильник прочитань дістався позначки у три тисячі і впевнено крокує далі. Родина читачів налічує більше сотні, але ми з нетерпіння чикаємо на поповнення. Долучайтеся, читайте, коментуйте. Створімо нашій правильній дівчинці Марині справжнє новорічне диво.

І на останок  уривок:

По Марининому обличчю потекли сльози. Ніхто тих сліз не ловив, не стримував. Марина поглянула на бабусин кришталь. В ньому ніби відобразилися два силуети. Марина відчула під пальцями натягнуту  теплу шкіру.

 

– Диви як вони раді, що ти прийшла, – посміхнулася Світлана з минулого. – Вони зараз проб’ють у мені дірку.

– Вони хочуть привітатися, – посміхалася у відповідь Марина  з минулого. – Привіт мої хороші, привіт мої кохані, – Марина цілувала живіт в місцях де з’являлися маленькі горбики.

– Ти їх розпестиш ще в утробі, – скаржився брат. – Що я потім буду робити з такими непослухами?

– Мені віддаси, – сміливо відповідала Марина. – Це взагалі несправедливо. Чого тобі два, а мені жодного? Я теж хочу. Віддай мені одне.

– Не будь ледачою і зроби собі сама, – показав брат язика.

– Не хочу сама, – заскиглила Марина. – Я ось цих готових візьму. Так мої солоденькі? Тьотя Марина вас забере собі, щойно ви залишите мамцю.

– Ото я погляну як ви всі будете з ними сидіти, – похитала головою Світлана й прикрила свій живіт ковдрою.

 

Марина закрила обличчя долонями. З її очей текли все нові і нові солоні краплини. По одній сльозі на кожен горбик на животі Світлани, що встиг вилізти та сховатися за ті короткі місяці життя її племінниць.

Читати заходимо сюди: «Новорічна вітрина».

Оригінал статті на Букнет: Перший сніг і хороші новини!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"