Перший, не завжди одягнутий.

Перший, не завжди одягнутий.

Перший, не завжди одягнутий.

Привіт. 

Писав сам, ну майже. Де-що у Брюса Лі скопіпастив, але то, таке…

Так от писав, то я сам, а от обкладинку замовив, дякувати, тут є на сайті вибір для замовлення графічного контенту, чи просто картинки, чи точніше обкладинки.

Так от, сьогодні з сіпаючим від нетерпіння лівим оком кожні півгодини перевіряю, скільки разів переглянули моє творіння. О – три, гарна цифра, а п’ять, звісно, краща, а потім – вашу книжку заблокували, через те що хлопець на обкладинки наполовину голий, чи наполовину одягнений (то вже від ментальності глядача залежить), а це неможна.

Блін, тобто…

нуда, Блін – я до автора обкладинки, добре ще шо я зразу дві обкладинки (да на один і той же роман замовив дві обкладинки), прошу давай мені другу, хай і недороблену, а тим часом треба з напівоголеним темношкірим хлопцем спортивної статури щось вирішувать.

Поки отримав, поки перезалив картинку, поки адміни розблокували – а це ж час, а я ж мріяв про збільшення кількості переглядів. В ітозі з урахуванням всих графіті-пригод сьогодні, за майже добу, маю 18 переглядів, та один читач (Читач!) добавив собі в бібліотеку.

ПС.Розумію, що це наївна-наївність трусититсь над такими собі пузомерками, та перший твір, він же як перше дитя…

ППС. Що главний герой на обкладинці напівголий, особисто я помітив, лиш після зауваження, а художниця саме так хотіла його зобразити. А хто я такий, щоб переревати політ творчого генія митця?

Хто ще не читав запрошую.

Під куполом

Оригінал статті на Букнет: Перший, не завжди одягнутий.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"