Перший, не завжди одягнутий.

Перший, не завжди одягнутий.

Перший, не завжди одягнутий.

Привіт. 

Писав сам, ну майже. Де-що у Брюса Лі скопіпастив, але то, таке…

Так от писав, то я сам, а от обкладинку замовив, дякувати, тут є на сайті вибір для замовлення графічного контенту, чи просто картинки, чи точніше обкладинки.

Так от, сьогодні з сіпаючим від нетерпіння лівим оком кожні півгодини перевіряю, скільки разів переглянули моє творіння. О – три, гарна цифра, а п’ять, звісно, краща, а потім – вашу книжку заблокували, через те що хлопець на обкладинки наполовину голий, чи наполовину одягнений (то вже від ментальності глядача залежить), а це неможна.

Блін, тобто…

нуда, Блін – я до автора обкладинки, добре ще шо я зразу дві обкладинки (да на один і той же роман замовив дві обкладинки), прошу давай мені другу, хай і недороблену, а тим часом треба з напівоголеним темношкірим хлопцем спортивної статури щось вирішувать.

Поки отримав, поки перезалив картинку, поки адміни розблокували – а це ж час, а я ж мріяв про збільшення кількості переглядів. В ітозі з урахуванням всих графіті-пригод сьогодні, за майже добу, маю 18 переглядів, та один читач (Читач!) добавив собі в бібліотеку.

ПС.Розумію, що це наївна-наївність трусититсь над такими собі пузомерками, та перший твір, він же як перше дитя…

ППС. Що главний герой на обкладинці напівголий, особисто я помітив, лиш після зауваження, а художниця саме так хотіла його зобразити. А хто я такий, щоб переревати політ творчого генія митця?

Хто ще не читав запрошую.

Під куполом

Оригінал статті на Букнет: Перший, не завжди одягнутий.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

З’явилася колекція текстилю за квітковими мотивами поезії Лесі Українки

Український бренд Ptashatam підготував лляну колекцію текстилю під назвою «Contra spem spero!» до дня народження Лесі Українки. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Ptashatam.   
Б

Виклали 6 безплатних шрифтів, присвячених київському метро

Українські графічні й шрифтові дизайнери виготовили пак безплатних для українців шрифтів Kyiv Metro Fonts. Про це повідомляється на сайті Kyiv Type Foundry.
Пак шрифтів, кожен з яких на

На підтримку переселенців випустили листівки з орнаментами Харківщини

Благодійний фонд «Культура дії» створив листівки з традиційними орнаментами Харківщини, які можна придбати у київських книгарнях і підтримати переселенців. Про це повідомляється на інст

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"