Перший випуск у дитячій літературній школі

Перший випуск у дитячій літературній школі

Школа “Кошлатий Борушко” привітала своїх перших випускників. 32 юних чернігівця завершили тижневе навчання у дитячій літературній школі при міській бібліотеці імені Михайла Коцюбинського й отримали відповідні сертифікати.

Один із випускників – Матвій Литовченко – презентував твір під назвою “Перша мандрівка Кота-рябокота”, головним натхненником якого став його хатній улюбленець.

Улітку 2019 року при бібліотеці працювала література школа “Цвіт папороті”. Тоді її відвідували люди різного віку та особливу зацікавленість вона викликала саме у дітей та підлітків.

“Кошлатий Борушко” – перша у Чернігові дитяча літературна школа, в якій викладають відомі письменники, громадські діячі, актори. Організатори вважають, що це стане стартовим майданчиком для юних літераторів. Навчання проходило як оффлайн, так і онлайн, тому до інтенсиву долучилися діти з інших міст України.

До “Кошлатого Борушка” учнів відбирали за результатами олімпіад і конкурсів, тому вони були вже підготовленими. Окрім вивчення теорії, учні мали можливість прогулятися Черніговом, побувати у Седнєві у супроводі досвідчених істориків, а також поспілкуватися з чернігівськими акторами. Одне з головних завдань – написання твору про наше рідне місто.

За результатами дитячої літературної школи “Кошлатий Борушко” у вересні організатори планують випустити збірку про Чернігів, яка складатиметься з кращих дитячих віршів і короткої прози. Проєкт реалізовувався за підтримки культурного фонду України. Лекції з інтенсиву будуть доступні на сайті школи.

Джерело:newch.tv.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Перший випуск у дитячій літературній школі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"