Перше видання “Гаррі Поттера” продали з аукціону майже за пів мільйона доларів

Перше видання “Гаррі Поттера” британської письменниці Джоан Роулінг продано на аукціоні за 471 тисячу доларів.
“Рідкісне перше видання роману Джоан Роулінг “Гаррі Поттер і філософський камінь” продано в четвер на аукціоні Heritage Auctions за $471 тис. — це найвища ціна, яка була коли-небудь заплачена за першу книгу про хлопчика-чарівника”, — йдеться в пресрелізі аукціонного дому Heritage auctions
Як відзначається, цей наклад був виданий тиражем у всього 500 примірників. При цьому 300 з 500 потрапили до бібліотек, тому більшість з них дуже пошкоджені або знищені і книга у гарному стані — рідкість. У аукціонному домі зазначили, що проданий примірник — найкращий з тих, що вони бачили.
У липні 2021 року на аукціоні було продано інший примірник з першого накладу, однак тоді книгу купили за 111 тисяч доларів.
Що відомо
- Американський інтернет-сервіс відео HBO Max випустив тизер спецепізоду “Гаррі Поттера”, приуроченого до 20-річчя виходу фільму “Гаррі Поттер та філософський камінь”.
- Першій екранізації книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера виповнюється 20 років. Суспільне зібрало п’ять цікавих фактів про зйомки “Гаррі Поттер і філософський камінь”.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!
Оригінал статті на Читомо: Перше видання “Гаррі Поттера” продали з аукціону майже за пів мільйона доларів
Блог
Українська письменниця та ґік-портал стали переможцями премії «Єврокон»Українська письменниця, сценаристка та кіноредакторка Катерина Пекур та портал UAGeek стали одними з переможців премії Європейської спільноти наукової фантастики «Єврокон». Про це повід
В Одесі відбудеться III фестиваль української культури «Виделкаfest»В Одесі з 25 по 27 липня відбудеться третій фестиваль української культури «Виделкаfest».
Про це повідомив Український ПЕН, передає Укрінформ.
Фестиваль започаткований у 2023 році. Раніше він проходив
Через обстріл рф згоріли обкладинки мальописів українського видавництваВнаслідок ракетного удару російськими військами по Києву вночі з 3 на 4 липня 2025 року, згоріли обкладинки до мальописів українського видавництва UA Comix. Про це повідомляється на фей
Книжка Андрія Любки — у фіналі престижної польської нагородиПольське видання книжки «Війна з тильного боку» українського письменника, перекладача й есеїста Андрія Любки стало фіналістом міжнародної нагороди «Амбасадор нової Європи» 2024 року. Пр
Олександр Алфьоров озвучив 5 пріоритетів трансформації Українського інституту національної памʼятіНовопризначений голова Українського інституту національної памʼяті Олександр Алфьоров провів першу зустріч із колективом установи та презентував п’ять ключових напрямів роботи, які визн
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.