Перша тисяча
![Перша тисяча Перша тисяча](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1548493311_1609075.jpg)
Перша тисяча
Всім доброго вечора!
Хочу подякувати своїм читачам, які приклали своїх зусиль для подібного досягнення. Кожен лайк, кожен коментар, та додавання до бібліотеки, або підпис на мене – автора, допомагає «П’яти Містам» піднятися в гору и промайнути на очах у більшого числа читачів.
Без вас, без вашої уваги, творчість и писемність переросте в монотонну, неквапливу нудьгу. Де бажання продовжувати історію, буде вмирати с кожним новим написаним словом.
Прийміть мою щиру подяку, за вашу підтримку та зацікавленість моєю книгою. Сподіваюсь, я зможу розважити та здивувати вас своїми текстами та ідеями.
С повагою, Олег Шолохов.
Оригінал статті на Букнет: Перша тисяча
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.