Перша передплата! “Розкраяне серце”

Перша передплата! “Розкраяне серце”

Перша передплата! “Розкраяне серце”

Привіт усім! Сьогодні я відкрила свою першу передплату на книгу “Розкраяне серце”. Це для мене новий досвід. Дуже хвилюючий і незвіданий! Сподіваюся на Вашу підтримку та розуміння! І дякую всім, хто придбав або придбає книгу! 

Ось невеличкий уривочок з платного розділу:

 

“– Що трапилося, Асю? Чому ти знову плачеш?

Зачинивши за собою двері, брат підійшов ближче.

– Нічого.

Дивилася в його очі не моргаючи, надула губи, сльози страшенно просилися на волю. Ніби знову вернулася в дитинство й хотіла приховати від суворого батька якогось збитка.

– І чому я тобі не вірю? – брат склав руки на грудях, схилив на бік голову, не відриваючи пильного погляду. З останніх сил Ася витримувала ці тортури. – Що відбувається, Асю? Чому ти раптом зриваєшся та хочеш втекти? В чому справа?

Пелена зі сліз зробила Тараса розмитим. Притаманна йому напористість робила своє діло. Вона відчувала, як всередині щось ламалося. Чи то її дух, чи воля. Ася не могла більше тримати це в собі, їй хотілося зізнатися.

– Андрій – саме той, – сльози покотилися щоками, вона прикрила повіки, – хто покинув мене п’ять років тому.”

 

Якщо ви й досі не знайомі з історією Асі та Андрія, то запрошую до ПЕРШОЇ БЕЗКОШТОВНОЇ ЧАСТИНИ ЦИКЛУ.

 

Також підписуйтеся на мою сторінку в Інстаграмі!

 

Група у Фейсбук з’явиться згодом, а поки можете додати мене в друзі!

 

Всім гарного дня та мирного неба!

 

Оригінал статті на Букнет: Перша передплата! “Розкраяне серце”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"