Перша новинка у цьому році

Перша новинка у цьому році

Перша новинка у цьому році

Привіт всім. Завтра на моїй сторінці о 20:00 буде нова книга. Назва книги “Щастя повинно бути поруч”. Це історія Іллі та Іванки. Вони доведуть, що кохання на відстані існує.

Коли я побачив її чарівну посмішку, не міг звести від неї погляд. Я зрозумів, що закохався… Та, я не знав, яке не легке життя вона приховує за своєю чарівною посмішкою.

Фрагмент від Іллі

Я побачив, що на сцену вийшла, якась худенька дівчина з русим волоссям закладеним у високу дульку. Вона почала танцювати. На сцені вона була одна… вона балерина. Я дивлюсь на її виступ і не можу звести погляд від сцени. Цікаво, як цього ангела звати? Красива, тендітна дівчина. Навіть, з п’ятого ряду видно її посмішку. Вона у неї чарівна. Дівчина поклонилась і стала, бо до неї підійшла жінка, яка оголошує імена.

Фрагмент від Іванки

Вже десята. Ми вже зараз їдемо у якийсь інститут виступати. Я вже в передчутті цього. Подобається виступати на сцені перед великою публікою. А, після концерту нас повезуть як завжди у якийсь ресторан, щось по типу відмітити наш виступ.

Ми сіли в автобус і поїхали. Біля мене сиділа Адріана і щось дивилась у телефоні. А я просто дивилась у вікно. І тільки ми проїхали половину дороги як я помітила, що позаду мене сидить Стас. Я відчула його нестерпний погляд.

Нові глави книги будуть виходити у понеділок, середу та п’ятницю.

Завжди рада новим читачас та підписникам. Прошу завітати на мою сторінку 🙂

Всім гарного вечора! 🙂

 

Оригінал статті на Букнет: Перша новинка у цьому році

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Долучився до “Фонду Фантастики”

Треба зауважити, що мої оповідання у жанрах “наукова фантастика” та “фентезі” тепер належить до Фонду Фантастики, позначка якого на обкладинці книги є певним знаком якості (як мінімум гарантує добре оформлену

Булгаков — за бажанням. Міносвіти прибрало зі шкільної програми російських і…

Міністерство освіти та науки оновило шкільну програму у відповідь на виклики, що виникли після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Як повідомляє пресслужба Міносвіти, із програми пре

Невеличкий гостинчик)

Доброго часу доби! 

Що краще, поставити суперницю на місце чи продовжувати робити вигляд, що нічого не відбувається? 

Сьогодні оновила книгу “Стриптизерша для ректора” і зовсім скоро ми дізнаємось,

Купка банальностей

Слава Україні!

Почну не з банального, хоча сам допис буде пройнятий ним.

Мушу поділитися ушкваром від моєї бабці. Учора, коли зайшла мова про дітей, зятів та навчання, вона сказонула таке, що я уже другий день регочу: «Я

Нова обкладинка

Додала нову обкладинку на “Відьмину службу підтримки”. Казали, що надписи погано читались, та й так, думаю, що можна поекспериментувати трохи. Як вам? 

 

Стара.

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"