Перша новинка у цьому році

Перша новинка у цьому році

Перша новинка у цьому році

Привіт всім. Завтра на моїй сторінці о 20:00 буде нова книга. Назва книги “Щастя повинно бути поруч”. Це історія Іллі та Іванки. Вони доведуть, що кохання на відстані існує.

Коли я побачив її чарівну посмішку, не міг звести від неї погляд. Я зрозумів, що закохався… Та, я не знав, яке не легке життя вона приховує за своєю чарівною посмішкою.

Фрагмент від Іллі

Я побачив, що на сцену вийшла, якась худенька дівчина з русим волоссям закладеним у високу дульку. Вона почала танцювати. На сцені вона була одна… вона балерина. Я дивлюсь на її виступ і не можу звести погляд від сцени. Цікаво, як цього ангела звати? Красива, тендітна дівчина. Навіть, з п’ятого ряду видно її посмішку. Вона у неї чарівна. Дівчина поклонилась і стала, бо до неї підійшла жінка, яка оголошує імена.

Фрагмент від Іванки

Вже десята. Ми вже зараз їдемо у якийсь інститут виступати. Я вже в передчутті цього. Подобається виступати на сцені перед великою публікою. А, після концерту нас повезуть як завжди у якийсь ресторан, щось по типу відмітити наш виступ.

Ми сіли в автобус і поїхали. Біля мене сиділа Адріана і щось дивилась у телефоні. А я просто дивилась у вікно. І тільки ми проїхали половину дороги як я помітила, що позаду мене сидить Стас. Я відчула його нестерпний погляд.

Нові глави книги будуть виходити у понеділок, середу та п’ятницю.

Завжди рада новим читачас та підписникам. Прошу завітати на мою сторінку 🙂

Всім гарного вечора! 🙂

 

Оригінал статті на Букнет: Перша новинка у цьому році

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"