Перша наукова книга на Букнет
Перша наукова книга на Букнет
Мені завжди подобалося читати історичну не художню літературу, особливо про короля Артура. Коли на просторах інтернету я вперше прочитав, що одним із його лицарів міг бути засновник Києва, князь Кий, тоді я вирішив більше дослідити цю тему, і вже давно мрію написати про це книжку. Через це я і зареєструвався на Букнет. Але побачив, що тут пишуть лише одні романи. Тож вирішив перше спробувати написати роман по цій темі. Але все ж таки мрія не полишала мене. Тому я у своєму блозі звернувся до модераторів, щоб вони відкрили на сайті розділ науково-популярної літератури. Модератори повідомили мене, що є розділ не художньої літератури. Тож я вирішив написати там. І вже написав перший розділ.
Оригінал статті на Букнет: Перша наукова книга на Букнет
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.