Персоналізація : Мисливці на вампірів

Персоналізація : Мисливці на вампірів

Персоналізація : Мисливці на вампірів

 У своїй новій книзі    Звідки ви Вампіри? я розповідаю про варіанти походження вампірів, а в данному блозі розповім про тих, хто знищує кровососів. 

  Цей допис я пишу , опираючись виключно на власний досвід в даній темі. Якщо  в когось є свої варіанти, відпишіть в коментарях. 

 Персонажів в цьому дописі я розділив на дві групи. В першу увійшли ті,  хто на своєму життєвому шляху, або попутно по основній діяльності, увійшли  в протистояння з вампірами, але їх винищення не являється їх основним заняттям. В другу – безпосередньо мисливці на вампірів. Персонажі , спеціально підготовлені, які на професійній основі займаються знищенням вампірів. Почнемо. 

 Перша категорія: 

Соломон Кейн 

 Соломон Кейн,  зі світу Роберта Говарда. 

 Мандрівний аристократ, який знищує будь-яке зло на своєму шляху, в тому числі i вампірів.  Хоча тут з цим дуже бідно. 
 Відверто кажучи образ дещо “картонний” . Похмурий, одягнутий в чорне пуританин, який безкомпромісно бореться зі злом, i  абсолютно завжди перемагає. В багатьох випадках (не всюди , але дуже часто )  аби врятувати чи помститися за прекрасну даму. 
 Тим , кому подобаються складнi ,  не однозначнi персонажі , тут відверто кажучи робити нічого. Весь світ розділений на біле – в образi героя,   чорне – все магічне і потойбічне. Є тут що правда один чаклун, який сильно допомагає герою, але це той випадок коли вийняток підтверджує правило. 
 З вампірами Соломон Кейн зустрічається буквально разок другий, через що i знаходиться у хвості даного списку. 

 

Геральт з Рівії  

 

 

 Геральт з Рівії  , Професійний мисливець на нечисть. Прославлений Відьмак зі світу Анджея Сапковського. Хочу уточнити один , принциповий момент – я взяв канонічного Геральта , з книжної серії, без урахування ігрової трилогії. 

  Ігри це вже окремий світ, заснований на книгах. Хоча треба сказати, там з вампірами на багато веселіше. В книгах з цим бідненько. Відьмак починається з полювання на Стригу –  підвид вампіра. В пошуках Цірі  вiн зустрічає вампіра Регіса , за вбивство якого навіть теоретично не схотів братися. 

Роланд Дискейн

   Роланд Дискейн “Стрілок” з франшизи Стівена Кінга “Чорна Вежа”

  

 Самотній воїн . Останній у своєму роді. Чудом вижив після винищення своїх братів. Має одну ціль – дійти до Чорної Вежі, центру світу. Все решта – другорядне. Але це не означає що герой проходить мимо , хоча i добрим його назвати важко. 
 Щодо вампірів, то тут з цим на багато веселіше. Вони тут є. Їх багато. I вони досить таки колоритні.

 

 Роберт Невілл

 Один вампір – це страшно. А цілий світ вампірів? В такій ситуації опинився Роберт Невілл, герой роману “Я – легенда”. В один день почалася глобальна епідемія. Близькі , рідні, знайомі , друзі перетворюються в кровожерливих монстрів. 

 Роберт Невiлл лишився сам, один, єдина людина у світі вампірів. Коли щоночі , натовп “не живих” штурмує твій дiм, тут мимоволі станеш мисливцем на вампірів. 

  

 Ван Хельсiнг 

 Легендарний Ван Хельсінг , з безсмертної “Дракули” Брема Стокера. 

  Ван Хельсінг , ім’я знайоме кожному, навіть тим хто не цікавиться світом жахiв. Проте найвідоміший мисливець на вампірiв ,з’являється в книзі як лікар , спеціаліст з незвичайних і рідкісних хвороб. Містика , це було його захоплення , доволі популярне в вікторіанській Англії. 

 Той , хто викрив вампірiв, довiв їх існування.  Людина яка зуміла прорахувати , i зірвати плани графа Дракули, противника самого Христа. Ван Хельсiнг в одиночку відбив напад трьох вампірш , дружин Дракули. Вiн убив більше вампірiв , чим всі герої цієї книги разом взяті. 

 

 З непрофесіоналами, тими хто волею долi постав против вампірів , i навчався на ходу винищенню “не живих”  , ми закінчили. Тепер переходимо до спеціально підготовлених винищувачів вампірів. 

 Друга категория : 

 

Авраам Лінкольн

 Авраам Лінкольн . Герой книги “Президент Лінкольн – мисливець на вампірів” 

  Класичний “месник”. Його сім’ю погубили вампіри, i майбутній президент Сполучених Штатiвів Америки стає на шлях помсти.  Перша спроба зривається , але вiн потрапляє до рук певної особи, що навчає героя даного ремесла. 

 Я його згадую через результат роботи. Як би він “топорно”не працював, але вигнати вампірів з цілої країни, це не так часто буває. Але відверто кажучи , що книга, що фільм, на вечорок другий, не більше.

 

Дi

Дампір Дi із циклу “Дi Мисливець, на вампірів” 

 

 I так , світ майбутнього 12090, на Землі, де багато тисяч років тому сталася ядерна катастрофа. Небагато людей, які вижили, довгі роки ховалися під землею, але коли планета знову стала придатною для життя, вони піднялися на поверхню і почали заселяти втрачений був світ. І все б добре, але подекуди вони стикалися з тим, що окремі місцевості не спустошені катаклізмом, а населені моторошними мутантами.

  Йшли століття, і відносно незабаром люди наздогнали за чисельністю мутантів, суспільний устрій потихеньку рухався до вищих щаблів, і ось, коли людство досягло середньовічного рівня розвитку, з’явилися вампіри. Вони проголосили себе Аристократами та захопили владу.

  Вампіри  займалися наукою, їхній рівень технічного розвитку був неймовірно високий. Але зрештою Велике Повстання припинило панування вампірів. Ті з них, хто не загинув  — розсіялися на території, де їх створені за допомогою високих технологій замки могли забезпечити своїм мешканцям достатню безпеку.

  Напади нелюдів та вампірів згодом створили серед людей особливу професію — Мисливців. Мисливці зазвичай спеціалізуються на якомусь одному виді нелюдів – таким чином, бувають мисливці на перевертнів, драконів, і так далі. Але найсильнішими з них вважаються Мисливці на вампірів — тому що їхні супротивники наймогутніші, найрозумніші і найнепередбачуваніші.

  Один з них Ді . Описується як юнак 17-18 років, наділений неймовірною красою, яка заворожує жінок, а іноді й чоловіків. Хоча на справді йому від 5000 до 10000. Стиль одягу – непримітний темний костюм, крислатий капелюх, що оберігає його молочно-біле обличчя від сонячних променів, і довге пальто.   

 Ді єдиний успішний результат експериментів  зі схрещуванням  людських жінок  та вампірів.  Вiн не хотів мати нічого спільного з батьком, за винятком того, щоб вбити його. Він навіть відмовляється називатися своїм справжнім ім’ям, натомість він скорочує його до першої літери.

 Я так докладно зупинився на цьому персонажі, бо вампіри в фантастиці, це не часті гості i варті того, аби про них розповісти  докладніше. 

 

Срібний клинок

 Срібний клинок з книги “Ера Дракули”

 Альтернативний кінець  “Дракули” . Він переміг Ван Хельсінга, захопив владу, і узаконив расу “не живих” шлюбом з королевою Вікторією. Здавалося вампірське суспільство всесильне, а людям, тут ” теплокровним” ,  відводиться роль їжі в спеціальних таборах. 

 I тут з’являється  Срібний ніж – нічний жах вампірів. Єдиний, хто наважився їм кинути виклик, у світі оживших мерців. Він зумів знищити міф, про всесилля вампірів, їх не вразливість, він вселив надію у серця супротивників Дракули. Але нічого подібного, вiн  i близько не хотів робити. 

 Срібний ніж ( який в книзі, абсолютно не доречно, був перейменований в Джека Різника) це маніяк. Нікого захищати , надихати , чи виступати проти системи він не збирався. Убивав вiн, виключно через власні проблеми з психікою. Що робить маніяка, мисливця на вампірів, у світі вампірів, ледь чи не унікальним.

  

Ось така вона , моя підбірка мисливців на вампірів. ) Випишіть про ваші враження, i запрошую до книги. Там багато цікавого )

 

Оригінал статті на Букнет: Персоналізація : Мисливці на вампірів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"