Персоналізація : Мисливці на вампірів

Персоналізація : Мисливці на вампірів

Персоналізація : Мисливці на вампірів

 У своїй новій книзі    Звідки ви Вампіри? я розповідаю про варіанти походження вампірів, а в данному блозі розповім про тих, хто знищує кровососів. 

  Цей допис я пишу , опираючись виключно на власний досвід в даній темі. Якщо  в когось є свої варіанти, відпишіть в коментарях. 

 Персонажів в цьому дописі я розділив на дві групи. В першу увійшли ті,  хто на своєму життєвому шляху, або попутно по основній діяльності, увійшли  в протистояння з вампірами, але їх винищення не являється їх основним заняттям. В другу – безпосередньо мисливці на вампірів. Персонажі , спеціально підготовлені, які на професійній основі займаються знищенням вампірів. Почнемо. 

 Перша категорія: 

Соломон Кейн 

 Соломон Кейн,  зі світу Роберта Говарда. 

 Мандрівний аристократ, який знищує будь-яке зло на своєму шляху, в тому числі i вампірів.  Хоча тут з цим дуже бідно. 
 Відверто кажучи образ дещо “картонний” . Похмурий, одягнутий в чорне пуританин, який безкомпромісно бореться зі злом, i  абсолютно завжди перемагає. В багатьох випадках (не всюди , але дуже часто )  аби врятувати чи помститися за прекрасну даму. 
 Тим , кому подобаються складнi ,  не однозначнi персонажі , тут відверто кажучи робити нічого. Весь світ розділений на біле – в образi героя,   чорне – все магічне і потойбічне. Є тут що правда один чаклун, який сильно допомагає герою, але це той випадок коли вийняток підтверджує правило. 
 З вампірами Соломон Кейн зустрічається буквально разок другий, через що i знаходиться у хвості даного списку. 

 

Геральт з Рівії  

 

 

 Геральт з Рівії  , Професійний мисливець на нечисть. Прославлений Відьмак зі світу Анджея Сапковського. Хочу уточнити один , принциповий момент – я взяв канонічного Геральта , з книжної серії, без урахування ігрової трилогії. 

  Ігри це вже окремий світ, заснований на книгах. Хоча треба сказати, там з вампірами на багато веселіше. В книгах з цим бідненько. Відьмак починається з полювання на Стригу –  підвид вампіра. В пошуках Цірі  вiн зустрічає вампіра Регіса , за вбивство якого навіть теоретично не схотів братися. 

Роланд Дискейн

   Роланд Дискейн “Стрілок” з франшизи Стівена Кінга “Чорна Вежа”

  

 Самотній воїн . Останній у своєму роді. Чудом вижив після винищення своїх братів. Має одну ціль – дійти до Чорної Вежі, центру світу. Все решта – другорядне. Але це не означає що герой проходить мимо , хоча i добрим його назвати важко. 
 Щодо вампірів, то тут з цим на багато веселіше. Вони тут є. Їх багато. I вони досить таки колоритні.

 

 Роберт Невілл

 Один вампір – це страшно. А цілий світ вампірів? В такій ситуації опинився Роберт Невілл, герой роману “Я – легенда”. В один день почалася глобальна епідемія. Близькі , рідні, знайомі , друзі перетворюються в кровожерливих монстрів. 

 Роберт Невiлл лишився сам, один, єдина людина у світі вампірів. Коли щоночі , натовп “не живих” штурмує твій дiм, тут мимоволі станеш мисливцем на вампірів. 

  

 Ван Хельсiнг 

 Легендарний Ван Хельсінг , з безсмертної “Дракули” Брема Стокера. 

  Ван Хельсінг , ім’я знайоме кожному, навіть тим хто не цікавиться світом жахiв. Проте найвідоміший мисливець на вампірiв ,з’являється в книзі як лікар , спеціаліст з незвичайних і рідкісних хвороб. Містика , це було його захоплення , доволі популярне в вікторіанській Англії. 

 Той , хто викрив вампірiв, довiв їх існування.  Людина яка зуміла прорахувати , i зірвати плани графа Дракули, противника самого Христа. Ван Хельсiнг в одиночку відбив напад трьох вампірш , дружин Дракули. Вiн убив більше вампірiв , чим всі герої цієї книги разом взяті. 

 

 З непрофесіоналами, тими хто волею долi постав против вампірів , i навчався на ходу винищенню “не живих”  , ми закінчили. Тепер переходимо до спеціально підготовлених винищувачів вампірів. 

 Друга категория : 

 

Авраам Лінкольн

 Авраам Лінкольн . Герой книги “Президент Лінкольн – мисливець на вампірів” 

  Класичний “месник”. Його сім’ю погубили вампіри, i майбутній президент Сполучених Штатiвів Америки стає на шлях помсти.  Перша спроба зривається , але вiн потрапляє до рук певної особи, що навчає героя даного ремесла. 

 Я його згадую через результат роботи. Як би він “топорно”не працював, але вигнати вампірів з цілої країни, це не так часто буває. Але відверто кажучи , що книга, що фільм, на вечорок другий, не більше.

 

Дi

Дампір Дi із циклу “Дi Мисливець, на вампірів” 

 

 I так , світ майбутнього 12090, на Землі, де багато тисяч років тому сталася ядерна катастрофа. Небагато людей, які вижили, довгі роки ховалися під землею, але коли планета знову стала придатною для життя, вони піднялися на поверхню і почали заселяти втрачений був світ. І все б добре, але подекуди вони стикалися з тим, що окремі місцевості не спустошені катаклізмом, а населені моторошними мутантами.

  Йшли століття, і відносно незабаром люди наздогнали за чисельністю мутантів, суспільний устрій потихеньку рухався до вищих щаблів, і ось, коли людство досягло середньовічного рівня розвитку, з’явилися вампіри. Вони проголосили себе Аристократами та захопили владу.

  Вампіри  займалися наукою, їхній рівень технічного розвитку був неймовірно високий. Але зрештою Велике Повстання припинило панування вампірів. Ті з них, хто не загинув  — розсіялися на території, де їх створені за допомогою високих технологій замки могли забезпечити своїм мешканцям достатню безпеку.

  Напади нелюдів та вампірів згодом створили серед людей особливу професію — Мисливців. Мисливці зазвичай спеціалізуються на якомусь одному виді нелюдів – таким чином, бувають мисливці на перевертнів, драконів, і так далі. Але найсильнішими з них вважаються Мисливці на вампірів — тому що їхні супротивники наймогутніші, найрозумніші і найнепередбачуваніші.

  Один з них Ді . Описується як юнак 17-18 років, наділений неймовірною красою, яка заворожує жінок, а іноді й чоловіків. Хоча на справді йому від 5000 до 10000. Стиль одягу – непримітний темний костюм, крислатий капелюх, що оберігає його молочно-біле обличчя від сонячних променів, і довге пальто.   

 Ді єдиний успішний результат експериментів  зі схрещуванням  людських жінок  та вампірів.  Вiн не хотів мати нічого спільного з батьком, за винятком того, щоб вбити його. Він навіть відмовляється називатися своїм справжнім ім’ям, натомість він скорочує його до першої літери.

 Я так докладно зупинився на цьому персонажі, бо вампіри в фантастиці, це не часті гості i варті того, аби про них розповісти  докладніше. 

 

Срібний клинок

 Срібний клинок з книги “Ера Дракули”

 Альтернативний кінець  “Дракули” . Він переміг Ван Хельсінга, захопив владу, і узаконив расу “не живих” шлюбом з королевою Вікторією. Здавалося вампірське суспільство всесильне, а людям, тут ” теплокровним” ,  відводиться роль їжі в спеціальних таборах. 

 I тут з’являється  Срібний ніж – нічний жах вампірів. Єдиний, хто наважився їм кинути виклик, у світі оживших мерців. Він зумів знищити міф, про всесилля вампірів, їх не вразливість, він вселив надію у серця супротивників Дракули. Але нічого подібного, вiн  i близько не хотів робити. 

 Срібний ніж ( який в книзі, абсолютно не доречно, був перейменований в Джека Різника) це маніяк. Нікого захищати , надихати , чи виступати проти системи він не збирався. Убивав вiн, виключно через власні проблеми з психікою. Що робить маніяка, мисливця на вампірів, у світі вампірів, ледь чи не унікальним.

  

Ось така вона , моя підбірка мисливців на вампірів. ) Випишіть про ваші враження, i запрошую до книги. Там багато цікавого )

 

Оригінал статті на Букнет: Персоналізація : Мисливці на вампірів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Авдіопроєкт з класикою укрліт став переможцем премії «Освіторія.Медіа award»

Проєкт «Укрліт» від Megogo, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури, став переможцем у номінації «edTech прорив» премії «Освіторія.Медіа award 2024». Про це пов

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"