Передплата на книгу “Заміж за діда…”
Передплата на книгу “Заміж за діда…”
Привіт моїм любим читачам! Сьогодні відкрила передплату на книгу “Заміж за діда, або як (не) закохатися у його внука”. Я дуже люблю цю веселу історію та сподіваюся, що й вам вона прийдеться до смаку!
Анотація:
Капосниця та пройдисвітка. Саме так мене ще з дитинства називала мама. І я була б не я, якби не спробувала заграбастати собі багатенького чоловіка. Ну то й що, що йому вже за сімдесят? Навпаки, скоріше копитця свої відкине й мені відійде така бажана спадщина. А добра у цього діда море! Автомобілі, нерухомість, бізнес! Аж серденько стукотить від однієї думки про все те добро. Не життя, а мрія!
Та все було б прекрасно, якби не його внук, який і сам хоче дідів спадок. Але я так просто не відступлю, боротимуся за свої скарби! Тільки от не закохатися б в цього гарного хлопця…
#одна мала пройдисвітка
#старий, але хороший дід
#і його привабливий внук
Уривочок 1 з платної глави від імені Марка:
“Вона дратувала мене з першої хвилини знайомства. А зненавидів я її ще тоді, коли забігла в той під’їзд, спотикаючись на порозі. Одразу здогадався, що то вона. Та сама загадкова дідусева наречена.
Поки їхали додому, намагався розкусити Тетяну, розпитував про те, чим живе. Пильно вглядався у дзеркало заднього виду, сподіваючись побачити хоч одну фальшиву емоцію. Але вона навіть щиро розплакалася, коли я пожартував щодо її батьків. Після того добряче соромно стало.
Дідько! Вона точно прикидалася, я це відчував, але вдіяти з собою нічого не міг. Тому довелося перепросити за грубість.
Втім спроб вивести її на чисту воду я не полишив.
Коли привіз Таню в дідусів дім, пильно стежив за кожним кроком цієї шахрайки. Хоч вона й натягувала на обличчя милу усмішку, а очиці все одно горіли, ніби у сороки перед купою перлин. Шкода, що це не можна було привести як доказ її корисливості.
Навмисне гаркнув до неї під саме вухо, коли вдавала з себе чисту невинність. Сподівався, що може хоч у страху видасть свої справжні наміри. Але Тетяна лише обурилася, стала руки в боки й сердито спитала, чи мені нічим зайнятися. Дивився у її сині очі й не розумів… Не розумів, чому вона така… вродлива.”
Уривочок 2 (буде на сайті згодом):
“— Даси проїхатися?
— Справді хочеш? У тебе посвідчення водія є?
— Немає.
Не знаю, чим я думав, коли погоджувався на цю авантюру. Мабуть, думками уже був на зустрічі з Анею. На яку, до речі, непогано спізнювався.
Все йшло прекрасно, поки Таня не злякалася пса, який спершу рвонув під колеса, але потім все ж утік. Мала чогось натисла на “газ” що було сили й ніяк не реагувала на мої прохання спинитися. Звісно, я не боявся, адже швидкість була низькою. Однак все одно хвилювання мали місце. Тому, коли нам все ж вдалося спинитися, стрес вирвався назовні криком… І, здається, цим я добряче образив Таню. Її гарні очі миттю наповнились сльозами, подивилася на мене з якимось дивним болем в погляді й втекла. Пішла дорогою назад, обіймаючи себе за плечі. Не зупинялася, коли я про це просив. Тоді я й обійняв її зі спини, сам, не второпавши нащо. Але так сподобалося її відчувати. Тендітну, ніжну і малу. А ще вдихати п’янкий солодкий аромат парфумів.
Без будь-яких вагань перепросив, щиро, з душею, а вона взяла й вирвалася з моїх рук. Як пташка, що хотіла залишитись вільною. Дивилася на мене колючим поглядом, трималася за кілька кроків, показуючи на авто.
— Зам’яли. Поїхали…”
Всім гарного настрою! Сподіваюся, що сьогоднішній теплий день принесе вам багато позитивних емоцій!❤❤❤
Оригінал статті на Букнет: Передплата на книгу “Заміж за діда…”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.