Передплата на “Безжальна спокуса”.
![Передплата на “Безжальна спокуса”. Передплата на “Безжальна спокуса”.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632660830_708220.jpg)
Передплата на “Безжальна спокуса”.
Привіт, мої любі Натхненники!!!
От і розпочалась передплата на історію кохання
Олівії та Деймона.
Дякую усім хто продовжує читати та дарувати свій час цій книзі.
Ваша підтримка, коментарі та емоції – це моє натхнення!
Дякую, що надихнули мене на цю книгу!!!
«БЕЗЖАЛЬНА СПОКУСА»
УРИВОК:
“— Не прикидайся. Ти знаєш про що йде мова. — Деміан не дивився на мене, але мені досить було його інтонації,… його слів, які блукали під моєю шкірою…
— Деміан, що скаже твоя дівчина на такі твої натяки працівникам? — Я хотіла почути, що вона для нього ніхто, тому провокувала.
— Хочеш дізнатись щось, запитай прямо. — Деміан зупинився в пробці, і повернувши голову у бік, спопеляв мене поглядом. Його очі палали і я забула, як дихати.
— Мене нічого не цікавить.
— Цікавить. Ще й як цікавить. Але, я тебе не змушую. У тебе була можливість задати запитання, а тепер Олівіє, ти не будеш спати вночі, все думаючи хто вона мені? Чи був я з нею сьогодні, коли пішов з вечірки? Це тобі заважатиме спати. Але це був лише твій вибір. Картай себе за це. — Він дивився прямісінько в мої очі. Я не кліпала, не дихала,… я просто слухала і все більше входила в ступор.
Я серйозно це все чула?
Деміан повернув голову, і лише зараз я знову закліпала та задихала.
— Я буду спати міцним сном. Повір.
— Я гадав ти зрозуміла, що брехня нічого хорошого тобі не дасть. Але тебе нічого не вчить, Олівіє. Це теж твій вибір. — Він подивився на мене і додав. — Але якщо б ти сказала правду, вперше і друге… я б тобі показав, як добре бути чесною зі мною».
УРИВОК:
«— Привіт.
Він не відповів, а одразу запитав.
— Хто це був?
— Не зрозуміла?
— Все ти зрозуміла, не грайся зі мною, Олівіє.
Те, як він на мене дивився змушувало моє серце гупати об скроні і ганяти кров. Я не хотіла, щоб він пішов, тому мала відповісти чесно без усілякого дурнуватого підтексту.
— Це був мій друг Люк.
— Часто з ним бачишся?
— На вихідних.
— Зрозуміло.
— Як там Лорелейн?
— До чого вона тут?
— Не знаю, ти скажи. — Я пройшла до дверей і почала відчиняти двері. Погано мені це вдавалося, руки тремтіли.
— Мені нема що тобі сказати на твій дурнуватий натяк.
— Тоді і мені немає, що сказати.
— Якщо ти хочеш того, що було вчора – раджу змінити тактику поводження. — Він забрав з моїх рук ключ і запросто відчинив двері.
Віддаючи мені ключі, ми зіштовхнулись поглядами.
( Деякі уривки в блозі зміненні, так як вони 18+)
Анотація:
Ти той, в кого закохуватись небезпечно.
Ти той, хто підкорює та домінує.
Ти той, хто тримає все під контролем.
Ти той, хто безжально спокушає.
І ти той, в кого закохалась я.
І я та, – яка готова на все, щоб бути з тобою.
Оригінал статті на Букнет: Передплата на “Безжальна спокуса”.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.