Перегорніть сторінку разом із Уляною Пас❤

Перегорніть сторінку разом із Уляною Пас❤

Перегорніть сторінку разом із Уляною Пас❤

Привіт!

Ця історія ніжна, чуттєва, а ще… а ще надто емоційна. Дівчина втрачає свого коханого у страшній аварій, і винною у його смерті роблять її. Але що, якщо її вини тут немає? Чи, може, є? Думаю, з часом Уляна нам розповість.

А поки ви думаєте, чи читати цей роман, я поділюся маленькою частинкою цієї історії. Готові? Поїхали!!!

 

Анотація до книги “Перегорни сторінку”

Відчувати себе не такою, як всі. Не вірити у казки, адже реальність занадто жорстока. Заховатися від світу глибоко у своїх думках. Здається, ідеальний план… Тільки все змінюється, коли у моє життя приходить він. Щирий, ніжний, особливий… Він поверне мені здатність усміхатися. Кохати… Вірити у те, що життя не закінчується на одному важкому моменті. Воно продовжується, якщо поряд буде той, з ким не страшно розпочати усе спочатку…

 

 

У тексті є: сильні почуття, помилки минулого, харизматичний адекватний герой

Уривок 1:

 

Коли машина зупиняється і чутно лише стукіт дощу по зім’ятому корпусу автомобіля, я знаходжу в собі сили відкрити очі. Перше, що бачу: власні руки, залиті кров’ю, що продовжують стискати кермо. А коли переводжу погляд вперед, з горла виривається не то схлип, не то скиглення. 

Андрій лежить просто на капоті в якійсь незрозумілій позі. Його руки й ноги, наче у зламаної ляльки. Обличчя залите кров’ю, а очі… відкриті та погляд спрямований просто на мене. 

– Андрюш… – голос наче не мій, і виходить занадто тихо. Дощ змиває кров з обличчя хлопця, а я пізно розумію, що він не рухається, і навіть не моргає. – Ти чуєш мене? Прошу, прокинься!

Я продовжую плакати, і це все, на що мене вистачає. Зовсім не відчуваю власного тіла, але зараз не це мене хвилює. 

Андрій… Він же не помер, правда? 

 

Уривок 2:

В універі мене назвали вбивцею, зі мною більше ніхто не спілкувався. Я стала ізгоєм, і ніхто не хотів розуміти, що й мені було не легше. 

Я не хотіла, щоб Андрій помер. Не хотіла, щоб все сталося саме так. Клята погода, і його п’яні домагання… Тільки я знала правду, як усе було насправді. Шкода лише, що мою версію подій ніхто не хотів слухати.

Довелося залишити університет, тому що у мене більше не було сил бачити ці погляди та слухати нашіптування за спиною. Хтось розпустив чутки, що я навмисне спричинила цю аварію, тому що дізналася про численні зради Андрія. І найсмішніше те, що зради дійсно були, тільки дізналася я про них вже після смерті хлопця.  

Та якщо я думала, що, залишивши навчання, щось зміниться, то сильно помилялася. Образи, та навіть погрози, сипалися у бік моєї матері й навіть молодшої сестри, котрій всього п’ятнадцять. 

Так тривало майже пів року, а тоді я наважилася на радикальний крок. Не могла більше дивитися на те, як плаче моя сестра, і як мовчки тримає все у собі моя мама. 

 

Читати тут!

Оригінал статті на Букнет: Перегорніть сторінку разом із Уляною Пас❤

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕН

У номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost

Двоє українських видавців – у короткому списку премії «Підприємець року 2025»

Серед 16 фіналістів премії «Підприємець року 2025» — двоє генеральних директорів українських видавництв. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку премії потрапили гене

У Швеції відбувся унікальний концерт «Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське…

«Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення». Захід відкрив слухачам дивовижний світ української поліфонії XVII століття, гармонійно поєднаної з бароковими танцями зі шведс

Які 20 українських видавництв випустили найбільше книжок у 2024 році

У 2024 році 742 видавництва надіслали обов’язкові примірники своїх видань до Книжкової палати України. Про це повідомила Книжкова палата України у відповідь на інформаційний запит Читом

Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від університету США

Американський письменник українського походження Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від видання Great River Review та університету Міннесоти. Про це Читомо по

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"