Перегорніть сторінку разом із Уляною Пас❤
![Перегорніть сторінку разом із Уляною Пас❤ Перегорніть сторінку разом із Уляною Пас❤](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613155681_5354083.jpg)
Перегорніть сторінку разом із Уляною Пас❤
Привіт!
Ця історія ніжна, чуттєва, а ще… а ще надто емоційна. Дівчина втрачає свого коханого у страшній аварій, і винною у його смерті роблять її. Але що, якщо її вини тут немає? Чи, може, є? Думаю, з часом Уляна нам розповість.
А поки ви думаєте, чи читати цей роман, я поділюся маленькою частинкою цієї історії. Готові? Поїхали!!!
Анотація до книги “Перегорни сторінку”
Відчувати себе не такою, як всі. Не вірити у казки, адже реальність занадто жорстока. Заховатися від світу глибоко у своїх думках. Здається, ідеальний план… Тільки все змінюється, коли у моє життя приходить він. Щирий, ніжний, особливий… Він поверне мені здатність усміхатися. Кохати… Вірити у те, що життя не закінчується на одному важкому моменті. Воно продовжується, якщо поряд буде той, з ким не страшно розпочати усе спочатку…
У тексті є: сильні почуття, помилки минулого, харизматичний адекватний герой
Уривок 1:
Коли машина зупиняється і чутно лише стукіт дощу по зім’ятому корпусу автомобіля, я знаходжу в собі сили відкрити очі. Перше, що бачу: власні руки, залиті кров’ю, що продовжують стискати кермо. А коли переводжу погляд вперед, з горла виривається не то схлип, не то скиглення.
Андрій лежить просто на капоті в якійсь незрозумілій позі. Його руки й ноги, наче у зламаної ляльки. Обличчя залите кров’ю, а очі… відкриті та погляд спрямований просто на мене.
– Андрюш… – голос наче не мій, і виходить занадто тихо. Дощ змиває кров з обличчя хлопця, а я пізно розумію, що він не рухається, і навіть не моргає. – Ти чуєш мене? Прошу, прокинься!
Я продовжую плакати, і це все, на що мене вистачає. Зовсім не відчуваю власного тіла, але зараз не це мене хвилює.
Андрій… Він же не помер, правда?
Уривок 2:
В універі мене назвали вбивцею, зі мною більше ніхто не спілкувався. Я стала ізгоєм, і ніхто не хотів розуміти, що й мені було не легше.
Я не хотіла, щоб Андрій помер. Не хотіла, щоб все сталося саме так. Клята погода, і його п’яні домагання… Тільки я знала правду, як усе було насправді. Шкода лише, що мою версію подій ніхто не хотів слухати.
Довелося залишити університет, тому що у мене більше не було сил бачити ці погляди та слухати нашіптування за спиною. Хтось розпустив чутки, що я навмисне спричинила цю аварію, тому що дізналася про численні зради Андрія. І найсмішніше те, що зради дійсно були, тільки дізналася я про них вже після смерті хлопця.
Та якщо я думала, що, залишивши навчання, щось зміниться, то сильно помилялася. Образи, та навіть погрози, сипалися у бік моєї матері й навіть молодшої сестри, котрій всього п’ятнадцять.
Так тривало майже пів року, а тоді я наважилася на радикальний крок. Не могла більше дивитися на те, як плаче моя сестра, і як мовчки тримає все у собі моя мама.
Читати тут!
Оригінал статті на Букнет: Перегорніть сторінку разом із Уляною Пас❤
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.