Парламентська бібліотека у Грузії поповнилася новими українськими дитячими книжками

Парламентська бібліотека у Грузії поповнилася новими українськими дитячими книжками

Книжковий фонд Національної парламентської бібліотеки в Тбілісі поповнився сучасними українськими дитячими книжками.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє посольство України у Грузії.

У рамках оголошення у 2021 році Тбілісі столицею книги 8 червня в Національній парламентській бібліотеці відбулася зустріч посла України Ігоря Долгова з директором цієї бібліотеки Гіоргі Кекелідзе з метою передачі до Українського куточка книг, привезених для українських дітей прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем під час офіційного візиту до Грузії 2-4 червня”, – ідеться у повідомленні.

У цій добірці представлені сучасні дитячі книжки, видані українськими видавництвами «Рідна мова», «Ранок», «Видавництво Старого Лева».

Дитяча книжка – особливий продукт, який потребує різнобарвних яскравих ілюстрацій та якісної поліграфії. Саме цим і відрізняються видання, ілюстрації до яких майстерно виконані українськими художницями Оленою Железняк, Івою Михайлян та іншими. Це казки, повісті та повчальні історії, які покликані привабити дитину, навчити читати саме книжки та зберігати культуру читання.

“Українські дитячі видання знайдуть своє місце не лише в Національній парламентській бібліотеці Грузії, але й будуть передані до недільних шкіл та курсів української мови, які діють при українських громадських організаціях Грузії”, – поінформували у посольстві.

Як повідомляв Укрінформ, прем’єр-міністр України Шмигаль 2-4 червня перебував у Грузії з офіційним візитом. У складі урядової делегації також були міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов і міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Під час візиту Шмигаль заявив, що українські громади за кордоном є рушійною силою для популяризації та розвитку нашої культури у світі.

Фото: посольство України у Грузії.

Джерело: ukrinform.ua.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Парламентська бібліотека у Грузії поповнилася новими українськими дитячими книжками

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"