Пам’яті письменника Станіслава Маринчика
Минуло 40 днів, як відійшов у вічність відомий письменник, заслужений працівник української культури Станіслав Гаврилович Маринчик. Він плекав рідне слово, дбав про творчість земляків, навчав на літстудії секретам творчості. Як режисер відкривав для охочих і чари кіномистецтва. Мав багато друзів. Пам’ятаю наші зустрічі в Києві, Чернігові, Ічні, Національному парку Качанівці — з членами земляцтва…
З ним удвох ми блукали в осінньому Тростянці, виступали в Іржавці,
уславленому поемою Великого Кобзаря. Іншого разу — там грілись чаєм , із
самотнім сторожем, у морозяний день у Музеї-садибі композитора Левка
Ревуцького. Багато хто любить читати людяні, цікаві, мудрі твори письменника —
романи, повісті, оповідання.
Його унікальна книжка «Сузір’я талантів» — про видатних людей
Ічнянщини – витримала кілька видань.
Якось, чимало років тому, ми виступали недалеко від Ічні, в школі смт.
Дружба. На світлині, на першому плані справа — С. Г. Маринчик. Світла Йому
пам’ять.
Станіслав Шевченко
facebook.com
Оригінал статті на НСПУ: Пам’яті письменника Станіслава Маринчика
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.