Палка новинка “Я тебе шукав”

Палка новинка “Я тебе шукав”

Палка новинка “Я тебе шукав”

Вітаю ,мої красуні))

Впевнена, вам сподобається))) Герої, як завжди, не прості/не ідеальні/ не звичайні…

Я тебе шукав

У тексті є:різниця у віці, студентка перше кохання різниця у віці, владний герой і ніжна героїня

Анотація до книги “Я тебе шукав”

Випадкова зустріч змінила все. Моє життя круто повернуло, і зі звичайної студентки я раптом стала головною героїнею любовного роману. Побачення, романтика, кохання, якби не одне “але” – брат мого героя. Він пихатий, моторошний, і абсолютно не мій типаж. Він не подобається мені, як і я йому. Між нами величезна прірва, починаючи з того, що я студентка, а він успішний молодий чоловік з власними амбіціями. Він владний та холодний, а я шукаю тепла й любові. Та життя жартує, й постійно нас зводить…підкидаючи вогню у нашу взаємну ненависть.

 

Уривок:

— Ей, налякана, жива? — Голос дратує. Будить і одразу ж бісить.

Розплющую очі й наштовхуюся на темний погляд з вкрапленням ледве не самих зірок у зіницях. Бачу його насмішкуватий та лінивий вираз, хапаю себе на думці, що він занадто самовпевнений та нахабний. 

— Жива, — фиркаю.

Вирівнюю спину. Я, виявляється, сиджу у кріслі Професора, а от його самого чомусь немає. Кинув з цим чоловіком саму? Серйозно?

Підозріло розглядаю цього Арсена, поки він сідає у крісло навпроти й знову дивиться на мене зухвало та з насмішкою. 

— Вперше при мені втрачають свідомість від страху, — задумливо простягає.

Я мовчу. Кілька хвилин сиджу, скануючи усі деталі вже давно вивченого кабінету, підраховую усі книги на столі, включаючи ті, що принесла, навмисно оминаючи незнайомця. 

Встаю так різко, що й сама дивуюся сміливості. 

— Я піду. 

Арсен стенає плечима, змахує рукою.

— Олегу Олеговичу щось передати? Наприклад, що ти червонієш при погляді на нього?

Хочеться сісти назад у крісло. Коли? Коли він міг це побачити? Але змовчую та йду до дверей. Відкриваю їх і не прощаючись вилітаю у коридор. Далі ж вибігаю з університету з такою швидкістю, що навіть гепард позаздрив би. На ходу одягаю куртку, закутуюся у шарф та притримуючи сумку, біжу через дорогу, до Лесі. 

Оригінал статті на Букнет: Палка новинка “Я тебе шукав”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"