Палани на майбутнє та звернення до модераторів

Палани на майбутнє та звернення до модераторів

Палани на майбутнє та звернення до модераторів

Слава Україні! Хочу розповісти про плани на майбутнє. Для всіх нас наступили важкі часи. Однак ми не втрачаючи надію і продовжуємо писати. Тому за декілька днів, а може за тиждень вийде нова глава “Тумани Альбіону”. В ній крім основних героїв появляться нові персонажі, зокрема батько легендарного короля Артура Утер Пендрагон та знаменитий чаклун Мерлін. А тепер трохи спойлера. Утера будуть звати Ейніан ап Кунеда, тоді як Мерліна, Мірідін Емріс. Перший буде принцом кельтського королівства Гвінед в Уельсі, другий бардом-арфістом з навиками лозоходця. Після цього я планую написати продовження оповідання “Непрохані гості”. Його події розгортатимуться в 4 столітті нашої ери, і розповідатимуть про війну германського племені готів, з слов’янським плем’ям білих хорватів. Називатиметься воно “Дранґ нахт Вестен”, тобто похід на Захід по німецьки.

‌Я хочу провести власні польові дослідження, щоб пошукати під землею артефакти і споруди, які б підтвердили мою гіпотезу про те, що літописний Київець, Кий заснував на Дністрі. Все це увійде до книжки про князя Кия. Я вже почав писати з цього приводу історичний роман “Тумани Альбіону”, де головним героєм є персонаж епосу кельтів, та батько лицаря Артура, Кая, Кінір Кейнварвог (Червоний). Наступний роман буде присвячений його синові. В ньому буде розповідатись, як він служив Артуру, як емігрував зі своїми родичами, та деякими бритами на Схід, як заснував містечко Київець на Дністрі, і як став князем Києва. Всьому цьому є підтвердження. Тому я і хочу написати з цього приводу, науково-популярну книжку. Очікую на взаємопорозуміння. Ми переможемо!

Оригінал статті на Букнет: Палани на майбутнє та звернення до модераторів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"