“Очі з чорного дзеркала” приїхали =) (фоточки)

“Очі з чорного дзеркала” приїхали =) (фоточки)

“Очі з чорного дзеркала” приїхали =) (фоточки)

Привіт =) Сьогодні мені приїхали примірники збірки оповідань  “Очі з чорного дзеркала”, в якій є моє оповідання. Це була моя перша гонорарна публікація, тож маю якесь особливе відношення до цієї збірочки…))) Зараз нагадаю вам, про що вона взагалі, але спочатку картинки =) 

 

(тут є два фото) 

 

Пост зі сторіночки видавництва про збірочку:

Любите жахастики?

Вже скоро відкриваємо передпродаж на нову підліткову збірку… Обіцяємо – буде цікаво до мурах!

Персонажі оповідань цієї збірки стикаються з тим, що приходить із темряви. Протистояння з такими силами ніколи не минає безслідно…

Колектив авторок: Tina Sha, Sveta Vertola, Елизавета Максименко, Анфіса Сметаніна(ваша Влада)), Vita Makaryk, Анна Панкина, Marta Gulei
 

Нагадаю, що якщо в когось є бажання, збірочку можна замовити в мене через фейсбук =)) ціна від автора – 100 грн!) 

Окрім цього все ще маю примірники збірки від авторів букнету “Бо кохаю”

Сьогодні продам їх зі знижкою, всього за 110 грн, відправка в день замовлення) 

ЦИТАТА:

А мені… От мені непотрібно було спілкування, окрім як з ним. Я вважала, що все інше — пусте. З Настом же мені було цікаво, аж надто цікаво. І від цього було навіть страшно. А тим часом моєю ідеєю фікс стало дізнатися, як його звуть. Мені здавалося, що якщо ми перейдемо цей рубіж, то станемо ще ближчими одне до одного. Спочатку я підозрювала, що він і є той самий Сергій, що відправляв мені книжку. Але ж і Ліна, і він сам запевнювали мене, що це не так. Я навіть гуглила те ім’я та прізвище, знайшла цікаві дані, але все одно облишила те все врешті-решт. Чи боялася я, що якщо ми зустрінемось, то хтось із нас розчарується і весь цей флер спаде? Так, боялася. Мене трусило від страху, коли я задумувалася над тим, що він може в мені розчаруватися отак просто…. Щодо себе я вже була впевнена. Я любила його, і мені було абсолютно неважливо, який він на вигляд, чи на скільки років старший за мене.

 “Кохання з першого войсу” Сметаніна Анфіса/Холод Влада

 (тут є фотографії)

Якщо у вас є бажання замовити одну з цих книжечок – збірку жахастиків “Очі з чорного дзеркала”, чи романтичну збірочку від авторів букнету “Бо кохаю”, можете писати мені тут під блогом, або одразу зв’язатися зі мною у фейсбуці чи інстаграмі (клікайте на соцмережу і одразу переходьте на мій профіль)

Дякую вам всім за підтримку!

Оригінал статті на Букнет: “Очі з чорного дзеркала” приїхали =) (фоточки)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"