Оце так світо(

Оце так світо(

Оце так світо(

Вчора у нашій реальності гуляли Хелловін, а у “Він мене дістав. Вона мене дістала” – просто веселилися на дитячому святі. Однак, не все так щасливо склалося, як могло б бути. 
Читаємо свіжу продочку, і ось вам смачний кусь для апетиту:

– Ну, це вже добре. Отже, що далі?

– В основному працював з камерами й відкривав доступ користувачам. До речі, якість у відео відмінна. Воно буде зберігатися протягом 100 годин, а потім автоматично перезаписуватись. Ось, подивися, яка якісна картинка, – Алекс відкрив віконце і натиснув на одну з комірок, а потім почав перегортати їх одну за одною. На екрані раз у раз з’являлися зображення з різних куточків «Едему». У якийсь момент Ніка зойкнула:

– Назад!

Алекс не зрозумів, навіщо їй це, але вивів картинку з однієї з камер. На надувній гірці лежала дівчинка, а кілька аніматорів схилилися над нею. Ніка кулею вискочила з кабінету, нічого не пояснюючи чоловікові, то ж йому нічого не залишалося окрім як піти за нею.

Картина, яку він побачив, вражала – біля підніжжя надувної гірки лежала дівчинка років 6 і беззвучно схлипувала, а дорослі навколо неї бігали, не знаючи, що робити.

– Чорт забирай, та приведіть ж лікаря! – закричала, намагаючись не впадати в паніку, Ніка. Вона вже обняла за плечі племінницю та обережно тримала її за руку.

– Я вже тут, – прозвучало позаду Алекса, і він відступив в сторону, пропускаючи медика. Розуміючи, що зараз Майер явно не до того, що відбувається навколо, чоловік швидко став віддавати вказівки аніматорам, і вже через кілька хвилин ті забрали дітей, щоб провести з ними черговий конкурс. Сам же Громов після цього підійшов до місця події.

– Ну що? – насупився він.

– Підозрюю, що це може бути перелом – всі ознаки вказують на це. Тут я це ніяк не перевірю – треба вести в місто, – підсумувала лікар.

Оригінал статті на Букнет: Оце так світо(

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"