Ото Андрій втнув!
Ото Андрій втнув!
Будемо, як новини – коротко про головне із сьогоднішньої проди з “Перевиховання мамусиного синочка”:
– Які натяки, Андрію? Не створюй собі ілюзій, – Ві відвернулася, і її шию обдало гарячим диханням хлопця. На мить здалося, що він принюхується до неї, ніби хижак, котрий вчув здобич.
– В такому разі, віддай мені те, що заборгувала, і ми закінчимо цю розмову. На сьогодні мені й цього буде достатньо, – його пальці ковзнули під тканину футболки, чи то випадково, чи то спеціально торкаючись оголеної шкіри.
– Я нічого тобі не винна, відпусти, – вона поклала руку йому на груди, намагаючись хоч трохи збільшити відстань між ними, але хлопець лише посміхнувся. Віола подивилася йому в очі й завмерла – зіниці були розширені, ніби він прийняв щось. Але це було не так, в цьому дівчина була впевнена. Невже це вона так на нього діє? Від цієї думки стало страшно і незатишно. У кімнаті задзвенів телефон, потім знову пролунали смішки.
– Один поцілунок, про більше не прошу, – сказав він біля самого її обличчя, і не дав відповісти, швидко впиваючись в губи.
Оригінал статті на Букнет: Ото Андрій втнув!
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.