Ось і привід святкувати)))

Ось і привід святкувати)))

Ось і привід святкувати)))

Невже, невже пройшов уже цілий рік  Коли те сталося?

    За цей рік ми побували з вами у веселому Департаменті зовнішнього прикриття, взявши участь у геройській, смертельно небезпечній, та моторошній битві з жителями пекельного світу.

    Провели сильну та вольову Камілу через усе незвичайне життя. ЗНАЮЧУ, яка не один раз рятувала людей, ризикуючи власним життям, не підозрюючи, що її головний подвиг попереду.

 

 

 

 

 

 

 

Познайомилися із родиною Журавльових та щиро співчували їх бідам і боялися за їх життя. Слідкували за маленькою дівчинкою, що розуміла більше дорослих.

 

 

 

 

 

 

 

    Ми подорожували ельфійськими краями у збірці “Володар”, та підглядали за щирими почуттями, що спроможні існувати все життя.   

 

 

 

 

 

 

 

Зараз ми лише на порозі апокаліптичного роману “Двічі” і разом із вами намагаємося врятувати планету вдруге. Вірю, що Аннабель та Нік, стануть одним з найбільших здивувань у наступному році.

 

 

 

 

 

 

 

Запрошую на сторінку й книги, чекаю ваших коментарів та зірочок, в разі, якщо в гостях історії Вам сподобалося.

Оригінал статті на Букнет: Ось і привід святкувати)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"