Останній розділ вже о 21:00

Останній розділ вже о 21:00

Останній розділ вже о 21:00

Друзі, хочу повідомити, що сьогодні о 21:00 очікуйте останній розділ книги “Дівчина з полонини”
Дякую кожному читачу за підтримку! 

Додаю маленький уривок для тих, хто ще не знайомий з твором. 

Помаранчевого, жвавого вечора, коли вся Україна гуділа про перемогу Володимира Зеленського, у селі Смодна, що на Івано-Франківщині лише пригнали худобу з поля. Марина, дочка вертихвістки Зіни та вівчаря Василя стояла по пояс у каламутній воді й все не наважувалася втопитися.
— Марю йди сюди, не дурій!
Андрій склав руки на грудях і пошепки посилав себе до чорта за те, що цілував ту прокляту Гандзю, яка була найкращою подругою його любої Маринки.
— Я віддала тобі честь,  — кричить не обертаючись, — Хто мене тепер заміж покличе?!
— Дурна дівка, я ж тебе не кинув!
— А що ти робив мацаючи цицьки Гані?
Андрій сплюнув на землю зі всієї злості.
— Ну то й топися, — кинув у слід і пішов.
І втопилася б, та тільки мамка плакати буде. Нікого крім мене в неї бідолашною немає. Батько, який вівчарить на полонині Шумняска давно махнув рукою на не кохану жінку.

Коли Марина вернулася додому, то маму вона не застала. Знала, що вона до останнього вештається біля єдиного магазину у селі.
— Тсс! Тихо! — гаркнула котові, який проснувся від гуркоту дверей, — Мишей не ловиш тоді зась, — показала дулю під ніс лахматому ледарю.
Зайшла у свою кімнату, де стояло два односпальних ліжка. Те що біля вікна — Марини, друге — покійної прабабусі, яка віддала Богу душу лише два роки тому.
Зняла мокрий одяг і за ліжко кинула, щоб мама не побачила. Сама в ліжко — зігрітись і серце заспокоїти.

Вся Смодна знала, що Зіна не любить займатися господарством, тому бідна жінка не могла знайти собі чоловіка навіть серед тутешніх  пияк. Колишній чоловік геть не звертав увагу на жінку, в якої думки лише про любощі, макіяж, манікюр. Йому все господиню подавай. Розійшлися і Зіна навіть не жалкувала. Та тільки нового чоловіка знайти виявилось не так вже й легко. От і сьогодні прийшовши під ранок розуміла — не покличе заміж Ромчик, який навіть не запропонував поснідати після бурхливих любощів і симуляції щастя… 
Продовжити читати

 

Оригінал статті на Букнет: Останній розділ вже о 21:00

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"