Остання знижка у передплаті на “Небесні міста”

Остання знижка у передплаті на “Небесні міста”

Остання знижка у передплаті на “Небесні міста”

Остання знижка у передплаті на фантастичний роман “Небесні міста”

28 квітня відкриється остання знижка у передплаті на мій фантастичний роман “Небесні міста” – https://booknet.com/uk/book/nebesn-msta-b359244
Після завершення книга коштуватиме дорожче.

У цей день відкриється знижка і на другу частину фантастичного циклу “Там, за високим Небом” – “Світи під ногами” – https://booknet.com/uk/book/svti-pd-nogami-b319717
Також на моїй сторінці діє програма лояльності для перших покупців.

Перша книга циклу “Чорний камінь” наразі безкоштовна – https://booknet.com/uk/book/chornii-kamn-b282698

І невеликий фрагмент із книги:

– А ти живучий, – Лаерн повернувся у пілотське крісло. – Скоро долетимо.

– Куди ми летимо?

Ігнат не впізнавав свого охриплого голосу, голова розколювалася від болю. Тепер стало цілком зрозуміло, наскільки важливо, коли всі системи працюють правильно, а ти захищений.

– В Іштан, небесне місто. Повір, воно тебе вразить.

Від назви небесного міста повіяло могильним холодом, та Ігнат промовчав, не мав сил ані на запитання, ані на суперечку.

Вони пролітали повз брунатну смугасту планету без атмосфери, з шапками жовтуватої криги. Хтозна, може, і там розвинулось якесь розумне життя…

Запитувати про це Ігнат не наважився, після останнього переходу Лаерн змінився. Був зараз схожий на робота, що механічно виконує свої дії. Чужинець мовчав, занурений у думки так глибоко, ніби мандрував по дну океану.

Праворуч від корабля майнула чорна трикутна тінь із жовтими очима вогнів на крилах. Трохи супроводила їх.

Лаерн швидко набрав якусь комбінацію, і за кілька митей чорний корабель їх облишив. Чужинець полегшено зітхнув, він сам тримався з останніх сил, хоча й старанно це приховував.

– Запит прийнято. Тепер ми свої і нас не зіб’ють.

На одному з екранів швидко змінювалися значення.

– Нам дозволили посадку. Дивись уперед, можливо, більше такого побачити не поталанить.

Спочатку Ігнат не міг нічого роздивитися, та поступово щось проявилося, затуляючи собою зірки. Мов трохи сплюснута куля, величезна, як невелика планета. Чи то так здавалося, коли не вмієш зіставляти розміри і відстані у цій чорній порожнечі?..

Двічі до них підлітали чорні кораблі вартових, та, підтвердивши ідентифікацію, поверталися на свої пости. Трохи подалі Ігнат бачив значно більший корабель, безкрилий і схожий на глибоководну рибу. Від військового корабля віяло кров’ю і смертю.

Ігната пересмикнуло, і це не зосталося без уваги Лаерна. Інтуїція у хлопця добре розвинена, але це не врятує від того, що чекає на нього в Іштані.

– Проходимо першу лінію енергетичного захисту.

Ігнат не бачив кордон, який вони минали, та, майже не захищений від усіх цих енергетичних хвиль, фізично відчув невидиме тягуче поле. І простір навколо змінився. Енергетичний захист, окрім всього, маскував, як багато кораблів знаходяться поблизу. Різні за розміром, та всі чорні, не блискучі, мов клапті темряви.

Й саме місто… Це не місто, а величезна станція, вкрита мерехтливим енергетичним зелено-золотим куполом. Кораблі підлітали до неї і вилітали назовні. І якщо це військові крейсери, то який же насправді невимовно велетенський Іштан?..

В Ігната очі розширилися від здивування, але він не міг себе бачити збоку. А ось Лаерн бачив, і як не намагався відчути у цьому хлопцеві страх, до нього долинало тільки відлуння захвату.

“Що ж, юначе, скоро ти пожалкуєш про свою сміливість, і цього ніяк не змінити…”

Керуючись отриманими даними, Лаерн прямував до призначеного для них доку. На підльоті до міста їх захопив швартувальний промінь й акуратно завів у док.

Згасали панелі керування та екрани, використавши всі запаси енергії. Розрахунки Лаерна, як завжди, були точними.

– От і все, – чужинець чомусь не поспішав залишати крісло пілота. – Як би нас не зустріли, постарайся не виказувати свого характеру, як це було зі мною, – він підвівся. – На вихід, одразу за мною, і гав не лови.

Ігнат підкорився, хоча досі відчував слабкість і перевтому. Але навіть він, при відсутності знань, розумів, що у цій подорожі вони вижили дивом і не в останню чергу завдяки тому, що підтримували один одного. Ось тільки навряд ця підтримка сягає небесного міста.

Оригінал статті на Букнет: Остання знижка у передплаті на “Небесні міста”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"