Остання знижка на передплату! Подарунки!
Остання знижка на передплату! Подарунки!
Мої любі сьогодні діє остання знижка на мою передплату)
– Я казав, що тобі не вдасться сховатися, – стискаю подарований ним букет. Шипи завдають біль, але я навіть не кривлюсь. Страх заглушає все.
– Я й не думала. Я повернулася додому, – голос зрадницьки тремтить.
– Йди за мною. В машину. – Від його тону всередині все замерзає.
– Ти не маєш жодного права мені наказувати.
– Тобі ж дороге життя рідних людей? – Нахиляється і вимовляє так, що тільки я можу чути ці слова. Відразу розумію, що він не жартує. Йому нічого не варто втілити в життя цю загрозу.
Кидаю погляд на сестру, її чоловіка. Тіма…
Іду на вихід і машинально накриваю рукою живіт. Намагаюся захистити малюка. Бакеру не можна дізнатися про вагітність. Інакше він ніколи не відпустить мене…
Промо
qp1chL5z
6NrDAal1
Оригінал статті на Букнет: Остання знижка на передплату! Подарунки!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.