Остання знижка в передплаті!

Остання знижка в передплаті!

Остання знижка в передплаті!

 

Сьогодні з гарною новиною – впродовж дня буде діяти знижка в 15% на книгу “Кохання тут зайве”. Остання знижка в передплаті, тому… для усіх, хто мав намір прочитати, чудова можливість придбати книгу за приємною ціною… 

Цікавий уривок:

Так він мене і застав, одягнену в цю шовкову непристойність, коли я красувалася перед дзеркалом. Я повернулася на звук, коли відчинились двері в кімнату.

Наші погляди зіткнулись у двобої. Я мовчала… мене охопило штормом емоції, від полегшення, що він таки з’явився, до обурення, від образи, що пішов так швидко, просто втік, до надії. Я чекала…

Мет стояв напроти мене, не відводив погляду… пізніше оглянув мене з ніг до голови. Важко зітхнув…

– Нам варто поговорити, — рівним тоном мовив він.

А я уже все зрозуміла… це кінець… моя казка закінчилась.

– Говори, — тільки й мовила я.

Почала більше прискіпливо оглядати чоловіка. Вигляд мав не з найкращих. Сорочка злегка зім’ята, розщібнена на кілька верхніх ґудзиків, волосся скуйовджене, на обличчі вже проглядалася щетина.

Чоловік втомлено провів рукою по своєму волоссю, мабуть, уже в тисячний раз за сьогодні. Підкрадалася думка, що він не зовсім тверезий. І коли він зрушив з місця, та попрямував до ліжка, яке зараз було завалене різним мотлохом, то його невпевнена хода підтвердила мої догадки. Матвій пив.

– Я сьогодні подав на розлучення. Через місяць усе закінчиться. – майже холодно сказав чоловік.

Погляд його був винуватий, ніби він вибачається переді мною, за те, що змушений говорити.

Я стою на місці… дихання мені сперло… здається я навіть забула як це робиться, вдих-видих… серце калатає десь в горлі, а до очей підкочуються сльози, проте там і застряють… я мовчу… переживаю той момент, коли моя надія-самогубець, таки завершує свою справу, робить крок у прірву і зникає назавжди.

– Марто, я… – певне хотів мені пояснити свою поведінку, та мені цього було не потрібно.

– Я тебе зрозуміла. Що далі? Як ми будемо жити цей місяць? – зібралася я, сподівалася, що голос мій не зірветься і я зможу вийти з цієї ситуації хоча б з гідністю.

– Краще нам повернутися до тих відносин, які були на початку. Ми ж непогано ладнали? – пропонує мені чоловік, але вже очі на мене не підводить, дивиться в підлогу.

– Гаразд. – коротко кидаю я, зараз довгі речення мені точно не вдасться мовити.

– Гаразд?! І все?! – здивовано і нервово мовить він, підіймається з ліжка та робить крок до мене.

– Так.

Матвій ще мить буравив мене поглядом, так наче чекав на іншу відповідь.

Певне думав, що я зараз закочу істерику, буду принижуватися, знову зізнаватися йому в коханні, якого він не просив, про що мене попереджав. Невже думав, що почну нав’язуватися, звинувачувати в байдужості… ні це не про мене. Зараз я рахую секунди, так хочу, щоб він нарешті залишив мене одну.

Зрештою схилив голову та тією незграбною ходою покинув кімнату… я видихнула тільки тоді, коли двері за ним зачинились. І разом з тим з моїх очей полилася злива сліз. Я не зупиняла їх, навіть не пробувала витерти. Все стояла на тому місці, схилила голову та плакала… жаліла себе, свою наївність, своє кохання, і збідоване серденько, яке віддала чоловіку, якому його не потрібно.

Я не знаю скільки часу я простояла там, пізніше трохи посунула те, що валялося зверху на ліжку, та вмостилася збоку… думала, що мені заснути не вдасться… та нервовий день, і таке ж важке його закінчення, дали свої плоди. Я заснула.

Ну… й автора знайдете тут)))

 

Оригінал статті на Букнет: Остання знижка в передплаті!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"