Остання знижка в передплаті!

Остання знижка в передплаті!

Остання знижка в передплаті!

 

Сьогодні з гарною новиною – впродовж дня буде діяти знижка в 15% на книгу “Кохання тут зайве”. Остання знижка в передплаті, тому… для усіх, хто мав намір прочитати, чудова можливість придбати книгу за приємною ціною… 

Цікавий уривок:

Так він мене і застав, одягнену в цю шовкову непристойність, коли я красувалася перед дзеркалом. Я повернулася на звук, коли відчинились двері в кімнату.

Наші погляди зіткнулись у двобої. Я мовчала… мене охопило штормом емоції, від полегшення, що він таки з’явився, до обурення, від образи, що пішов так швидко, просто втік, до надії. Я чекала…

Мет стояв напроти мене, не відводив погляду… пізніше оглянув мене з ніг до голови. Важко зітхнув…

– Нам варто поговорити, — рівним тоном мовив він.

А я уже все зрозуміла… це кінець… моя казка закінчилась.

– Говори, — тільки й мовила я.

Почала більше прискіпливо оглядати чоловіка. Вигляд мав не з найкращих. Сорочка злегка зім’ята, розщібнена на кілька верхніх ґудзиків, волосся скуйовджене, на обличчі вже проглядалася щетина.

Чоловік втомлено провів рукою по своєму волоссю, мабуть, уже в тисячний раз за сьогодні. Підкрадалася думка, що він не зовсім тверезий. І коли він зрушив з місця, та попрямував до ліжка, яке зараз було завалене різним мотлохом, то його невпевнена хода підтвердила мої догадки. Матвій пив.

– Я сьогодні подав на розлучення. Через місяць усе закінчиться. – майже холодно сказав чоловік.

Погляд його був винуватий, ніби він вибачається переді мною, за те, що змушений говорити.

Я стою на місці… дихання мені сперло… здається я навіть забула як це робиться, вдих-видих… серце калатає десь в горлі, а до очей підкочуються сльози, проте там і застряють… я мовчу… переживаю той момент, коли моя надія-самогубець, таки завершує свою справу, робить крок у прірву і зникає назавжди.

– Марто, я… – певне хотів мені пояснити свою поведінку, та мені цього було не потрібно.

– Я тебе зрозуміла. Що далі? Як ми будемо жити цей місяць? – зібралася я, сподівалася, що голос мій не зірветься і я зможу вийти з цієї ситуації хоча б з гідністю.

– Краще нам повернутися до тих відносин, які були на початку. Ми ж непогано ладнали? – пропонує мені чоловік, але вже очі на мене не підводить, дивиться в підлогу.

– Гаразд. – коротко кидаю я, зараз довгі речення мені точно не вдасться мовити.

– Гаразд?! І все?! – здивовано і нервово мовить він, підіймається з ліжка та робить крок до мене.

– Так.

Матвій ще мить буравив мене поглядом, так наче чекав на іншу відповідь.

Певне думав, що я зараз закочу істерику, буду принижуватися, знову зізнаватися йому в коханні, якого він не просив, про що мене попереджав. Невже думав, що почну нав’язуватися, звинувачувати в байдужості… ні це не про мене. Зараз я рахую секунди, так хочу, щоб він нарешті залишив мене одну.

Зрештою схилив голову та тією незграбною ходою покинув кімнату… я видихнула тільки тоді, коли двері за ним зачинились. І разом з тим з моїх очей полилася злива сліз. Я не зупиняла їх, навіть не пробувала витерти. Все стояла на тому місці, схилила голову та плакала… жаліла себе, свою наївність, своє кохання, і збідоване серденько, яке віддала чоловіку, якому його не потрібно.

Я не знаю скільки часу я простояла там, пізніше трохи посунула те, що валялося зверху на ліжку, та вмостилася збоку… думала, що мені заснути не вдасться… та нервовий день, і таке ж важке його закінчення, дали свої плоди. Я заснула.

Ну… й автора знайдете тут)))

 

Оригінал статті на Букнет: Остання знижка в передплаті!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Окупаційна влада Криму обшукала дім кримськотатарської активістки Лутфіє Зудієвої

22 лютого російські силовики затримали кримськотатарську правозахисницю й активістку «Кримської солідарності» Лутфіє Зудієву, а в її будинку, що в тимчасово окупованому Джанкої, провели

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

У Держкомтелерадіо розповіли, як формують комітети присуджуваних ним премій

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розповів, скільки літературних премій організовує і назвав суми винагород переможцям. Про це комітет повідомив у відповідь на інфор

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"