Освітній проєкт STEM is FEM проведе аукціон на підтримку молодих жінок-вчених

Освітній проєкт STEM is FEM проведе аукціон на підтримку молодих жінок-вчених

10 червня відбудеться благодійний вечір “Наука — це вона”. Його влаштовує освітній проєкт STEM is FEM за підтримки ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ). Про це стало відомо з пресреліза.

На події нагородять переможниць всеукраїнського молодіжного конкурсу есе про жінок-науковиць, а також проведуть мистецький аукціон, мета якого — зібрати кошти на освітній грант для переможниці Гран-прі конкурсу.

12 лауреаток конкурсу отримають цінні призи від STEM is FEM і партнерів, і зможуть попрацювати з професійними редакторками.

Освітній проєкт STEM is FEM проведе аукціон на підтримку молодих жінок-вчених

Науковиці Олена Ванєєва, Нана Войтенко, Світлана Арбузова, Оксана Півень (Фото: STEM is FEM)

Переможниця Гран-прі отримає стипендію на навчання. Її розмір – $4 тис, плюс кошти, які зберуть на благодійному вечорі в ході аукціону. Лотами на ньому будуть надруковані картини від ілюстраторів з підписами авторів, а також ці картини у форматі крипто-арту.

У зв’язку з карантинними правилами, кількість гостей на заході обмежена, і на нього можна буде потрапити виключно за запрошенням. Та усі охочі зможуть переглянути трансляцію заходу на сторінці проєкту STEM is FEM у Facebook.

Освітній проєкт STEM is FEM проведе аукціон на підтримку молодих жінок-вчених

Портрет орнітологині Наталі Атамась, автор С.Майдуков (Фото: STEM is FEM)

Після оголошення усіх лауреаток конкурсу есе “Наука – це вона”, їхні роботи разом із дванадцятьма портретами науковиць вирушать в подорож Україною. Вони стануть частиною всеукраїнської виставки “Наука – це вона”, котра відкриє свої двері перед відвідувачами в різних містах, містечках та селах України.

Усі охочі можуть написати організаторам, й отримати 12 портретів та есеїв, щоб організувати виставку в школі, університеті, бібліотеці тощо.

Що відомо

  • “Наука – це вона” – освітній арт-проєкт, у рамках якого п’ять сучасних ілюстраторів та ілюстраторок намалювали портрети 12 українських науковиць, а дівчата з усієї України від 14 до 21 року поділилися власним поглядом на цих особистостей у есе.
  • На конкурс надійшла 561 робота, із яких члени журі обрали 12 найкращих. Проєкт є частиною глобальної кампанії UN Women “Покоління рівності”, що закликає до змін задля досягнення рівноправ’я.
  • Генеральний партнер проєкту — компанія з підтримки стартапів в Україні Roosh Tech (інвестор-засновник — Сергій Токарєв, ініціатор проєкту STEM is FEM). Комунікаційний партнер — агентство стратегічних комунікацій TRUMAN Agency.
  • “STEM IS FEM” — це освітній проєкт, який займається попуряризацією різноманітних спеціальностей серед дівчат. Координаторка проєкту Єлизавета Коренко розповідає, що конкурси проходять кожні два місяці. Проєкти, які виграють у конкурсі намагатимуться втілити у життя.

Оригінал статті на Читомо: Освітній проєкт STEM is FEM проведе аукціон на підтримку молодих жінок-вчених

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"