Органiзуйте, будь-ласка, конкурс
![Органiзуйте, будь-ласка, конкурс Органiзуйте, будь-ласка, конкурс](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1593259552_5645961.jpg)
Органiзуйте, будь-ласка, конкурс
Шановна адмiнiстрацiє! Органiзуйте, будь-ласка, конкурс!
Конкурс — це можливiсть вiдкрити в собi прихованi творчi ресурси, про якi автори навiть не здогадуються. Це той пендель, який пiдштовхує до роботи. Це наркотик в найкращому розумiннi цього слова.
До речi, всiм сподобався останнiй конкурс, який органiзувала Анна Пахомова. Тема непроста для українцiв, я довго налаштовувалася на неї. А от роботи букнетiвцiв приємно вразили: чужеземне свято якраз i вiдкрило в нас НАС.
Небайдужi i талановитi! Розбудiть нас i налаштуйте на корисну справу!
Дякую.
Оригінал статті на Букнет: Органiзуйте, будь-ласка, конкурс
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.