Опубілкували цьогорічну мапу вивчення мов у всьому світі

Опубілкували цьогорічну мапу вивчення мов у всьому світі

Англійська, французька та іспанська мови – найпопулярніші для вивчення у світі серед користувачів мовної платформи Duolingo. Про це йдеться у блозі компанії.

Найпопулярнішою в Україні залишається англійська, – загалом її вивчають у 120 країнах. іспанську – у 31 країні, французьку – у 24.

Другі за популярністю мови: французька (66 країн), іспанська (59 країн), німецька, англійська, японська, корейська, російська, турецька, китайська, португальська, італійська, данська, фінська, гуарані, хінді та норвезька. Друга за популярністю в Україні та ще у 13 країнах – німецька. Німецька виявилась другою за популярністю в усіх країнах-сусідах України та у Туреччині, Балтійських країнах, країнах Кавказу.

Японська мова випередила італійську в усьому світі, ставши п’ятою за популярністю мовою для вивчення і такою, що показала найшвидше поширення у США та Великобританії. Корейська мова посіла сьоме місце за популярністю в усьому світі, – нею масово зацікавлювались у Бразилії, Франції, Німеччині, Індії та Мексиці, вона займає друге місце в Японії. Китайська, яка була десятою за популярністю торік, обігнала російську та португальську, та опинилась на восьмому місці у світі.

 

«Зростання інтересу до вивчення азіатських мов не має жодних ознак уповільнення. Світ цікавиться корейськими та японськими розвагами, слухає кей-поп», – пояснюють укладачі рейтингу.

 

У 2021 році найбільш активними у вивченні мов були такі країни: Чехія, Японія, Білорусь, Німеччина та Угорщина. Це країни, де виконали найбільше уроків з розрахунку на одного учня. У цьогорічному рейтингу відзначили зростання активності у Чехії та Білорусі та незначне зниження активності у Німеччині та Угорщині у порівнянні з минулим роком.

 

Duolingo – онлайн-сервіс вивчення мов і краудсорсингового перекладу тексту, який заснували у 2011 році. Крім того, Duolingo став найпопулярнішим мобільним освітнім додаток у світі, що має на меті вивчення мов за допомогою щоденного виконання завдань. Додатком користується понад 500 мільйонів людей. З 2015 року у сервісі доступна українська версія для вивчення англійської мови.

 

Звіт про мови Duolingo за 2021 рік складається з інформації від учнів, які вивчали мови у додатку з 1 жовтня 2020 року по 30 вересня 2021 року. Щоб захистити конфіденційність учнів, до рейтингу ввійшли країни, де додатком користуються понад 5000 людей.

 

Нагадаємо, у квітні Читомо писало про користь читання для вивчення іноземних мов.

 

Оригінал статті на Suspilne: Опубілкували цьогорічну мапу вивчення мов у всьому світі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордоном

У США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської. 
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ

У Львові одну з вулиць перейменували на честь Ірини Фаріон

У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв

Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-Ланки

Цієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою

Російську літературу переробляють на туалетний папір на Волині

У Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від

Лавреат Гонкурівської премії Камель Дауд опинився в центрі судового скандалу

Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"