Опитування читачів. Важливо!!!

Опитування читачів. Важливо!!!

Опитування читачів. Важливо!!!

Доброго ранку, дорогі книголюби.

  Що скажете? Чи хотіли б ви прочитати історію, яка відбулася, наче б то, в недалекому майбутньому, коли науковці навчилися робити з людьми дивовижні речі? І, як то буває, ці можливості стають доступні багатим та егоїстичним персонам, які мають досить специфічні забаганки. Жертвами цих забаганок стають невинні люди, а точніше, закохана пара. Тобто, історія про кохання, розлуку, пригоди, небезпеки і звісно ж, щасливий кінець — любляча пара знаходить можливість знову бути разом. От, такі повороти. Деталей більше розповісти не можу, але суть, думаю, ви зрозуміли.

  Як думаєте? Ризикнути? Чи краще писати більш звичний вам слр?

  Величезне дякую всім, хто відгукнеться і візьме участь в опитуванні. Це дуже для мене важливо. Можете писати свої думки тут, чи мені в повідомлення на Фейсбук.

  Стараюся для вас, дорогі книголюби.

  А зараз хочу нагадати всім, хто ще не знає, що продовжую працювати над любовним романом

«Покинутий наречений».

 Оновлення регулярні і попереду море гарних моментів і несподіванок, тож запрошую додавати до бібліотеки і приєднуватися до читання.

  Бажаю всім міцного здоров’я і вдалого дня.

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Опитування читачів. Важливо!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"