Оновлення і подарунки вам)))

Оновлення і подарунки вам)))

Оновлення і подарунки вам)))

Привіт усім красуням❤

Тільки що оновила Еліта. Ти зруйнувала мене, дуже важлива глава для нашого Алекса, тож біжіть якомога швидше відриватися від реальності. Дуже сподіваюся, що зараз ви зможете це зробити не у підвалі під звуки сирен, а у своєму ліжку, під інформаційний марафон)))

Уривок з нової глави:

Я не можу дихати. Я не можу існувати. Жити. Просто навіть бути.

В голові ні голосів, ні наказів, ні страху, ні ненависті. В голові лише порожнина. Абсолютне ніщо. Ні криків демонів. Ні запаху цвілі. Ні відкритих дверей у серце. Там просто нічого.

— Давно? — запитує Аврора.

Давно? Ні. Так? Я не знаю чи це “давно”! Я знаю, що це крах. Кінець. Мені. Нам. Всьому. 

Я знаю, що тепер дно стане моїм вічним домом. Знаю, що не буде ні віри, ні порятунку, ні надії, нічого. Знаю, що вона не витримає. Не після того, як тільки стала моєю…

* * * * * * * * *

Йде 19 день війни. 19 день, коли ми боремося, хто як може за нашу Україну-красуню. Думаю, їй пощастило, як і  нами, що ми з нею є одне одного. Без неї ми не ми, і вона без нас не вона, правда? 

Сьогодні я хочу подякувати усім нашим захисниками імена яких нам не відомі. Їх багато, і кожний чи кожна з наших захисників(ниць) прекрасні))) Не може бути інакше, тому що погані не підуть захищати ні своє, ні чуже. Я хочу подякувати усім хто приїхав до нашої України з-за кордону, аби відстояти нас. Хочу подякувати волонтерам, просто людям, які допомагають приготуванням їжі, тим, хто надає житло, тим, хто розвозить гуманітарку за свій рахунок, хто фільмує війну, хто веде інформаційну війну, хто працює, і тим хто молиться. Ви прекрасні, чесне слово. Нам пощастило, що ви у нас є. Пощастило, що така кількість людей не боїться))) 

Кожний з тих, хто зараз бореться як вміє – українець. І я дякую Богу, що я українка, хоч і ніколи не була щирою вірянкою. Я дякую кожного дня за тих, хто вижив, і прошу, щоб полеглі спочивали з миром й вже скоро змогли побачити, що Україна вільна і щаслива. 

* * * * * * * * * * * * 

Тепер до подарунків. У мене є промокоди до  Я тебе шукав

 

iWWGq0WV

 
RS_MHOcd

 
by3wTy1-

Приємного читання. Все буде Україна)))

Оригінал статті на Букнет: Оновлення і подарунки вам)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"