Оновлення і подарунки вам)))
Оновлення і подарунки вам)))
Привіт усім красуням❤
Тільки що оновила Еліта. Ти зруйнувала мене, дуже важлива глава для нашого Алекса, тож біжіть якомога швидше відриватися від реальності. Дуже сподіваюся, що зараз ви зможете це зробити не у підвалі під звуки сирен, а у своєму ліжку, під інформаційний марафон)))
Уривок з нової глави:
Я не можу дихати. Я не можу існувати. Жити. Просто навіть бути.
В голові ні голосів, ні наказів, ні страху, ні ненависті. В голові лише порожнина. Абсолютне ніщо. Ні криків демонів. Ні запаху цвілі. Ні відкритих дверей у серце. Там просто нічого.
— Давно? — запитує Аврора.
Давно? Ні. Так? Я не знаю чи це “давно”! Я знаю, що це крах. Кінець. Мені. Нам. Всьому.
Я знаю, що тепер дно стане моїм вічним домом. Знаю, що не буде ні віри, ні порятунку, ні надії, нічого. Знаю, що вона не витримає. Не після того, як тільки стала моєю…
* * * * * * * * *
Йде 19 день війни. 19 день, коли ми боремося, хто як може за нашу Україну-красуню. Думаю, їй пощастило, як і нами, що ми з нею є одне одного. Без неї ми не ми, і вона без нас не вона, правда?
Сьогодні я хочу подякувати усім нашим захисниками імена яких нам не відомі. Їх багато, і кожний чи кожна з наших захисників(ниць) прекрасні))) Не може бути інакше, тому що погані не підуть захищати ні своє, ні чуже. Я хочу подякувати усім хто приїхав до нашої України з-за кордону, аби відстояти нас. Хочу подякувати волонтерам, просто людям, які допомагають приготуванням їжі, тим, хто надає житло, тим, хто розвозить гуманітарку за свій рахунок, хто фільмує війну, хто веде інформаційну війну, хто працює, і тим хто молиться. Ви прекрасні, чесне слово. Нам пощастило, що ви у нас є. Пощастило, що така кількість людей не боїться)))
Кожний з тих, хто зараз бореться як вміє – українець. І я дякую Богу, що я українка, хоч і ніколи не була щирою вірянкою. Я дякую кожного дня за тих, хто вижив, і прошу, щоб полеглі спочивали з миром й вже скоро змогли побачити, що Україна вільна і щаслива.
* * * * * * * * * * * *
Тепер до подарунків. У мене є промокоди до Я тебе шукав
iWWGq0WV
RS_MHOcd
by3wTy1-
Приємного читання. Все буде Україна)))
Оригінал статті на Букнет: Оновлення і подарунки вам)))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.