Оновлення чекають на своїх читачів.

Оновлення чекають на своїх читачів.

Оновлення чекають на своїх читачів.

Привіт, любі мої. Вдячна всім, що приділяєте увагу моїй творчості. Нові глави вже на сайті. Сьогодні дійла й до своєї містичної книги “Афродіта – народжена Смертю”, тож чекаю Ваших коментарів.

Сподіваюсь на Ваше розуміння й підтримку.

Будь ласка, не забувайте про свої коментарі, вони надихають мене й допомагають творити далі)) А також нових читачів за прошую ПІДПИСАТИСЬ НА МЕНЕ.

Зараз пропоную трішки ознайомитися з новими главами):

“Афродіта – народжена Смертю”

 

— Вирішив тримати мене полонянкою?

— Чому б ні? — розсміявся він.

Афродіти заплющила очі й прикрість охопила дівчину. Безсмертна вже змирилася зі своєю участю в цьому житті, але ніяк не думала залишитися в невагомості.

Знову на її шляху з’явився Бог, котрий прагне володіти нею. Нехай не змушує до прихильності, але ж не відпускає. Геліосу набридло знаходитися самому в цьому місці й тому вирішив знайти собі компанію.

—  Ти повинна бути вдячна, що я подарував тобі життя. Тому не набридай своїми допитами.

Невже я не можу нічого зробити? Тепер залишається сидіти тут й чекати. Але чого саме?

“Незаймана”

«Мене просто так не підкорити! — кричало в моїй голові. — Я, Ліна, виховувала в собі стерву не один рік й звичайний поцілунок не зламає мене, яким би приємним він не був!»

Все ж таки зібралася з силами й винагородила цього нервового залицяльника. Він отримав смачний удар в пах. Сергій відсторонився, скорчився від болю й притримався, від падіння, обпершись о стіну клубу.

Я ж стряхнула головою й повернулася до Олега. Якщо цьому ревнивцю не дійшло там, на вулиці, доведеться просити допомоги в нового знайомого. Сподіваюсь Сергій не накиниться на нього, бо розміри занадто відрізняються, на користь Олега.

— Довго тебе не було, — щойно я порівнялася зі столиком, новий прихильник притягнув мене до себе за руку.

— Закоти губу! — випалила я.

Певно, сьогодні день роздачі ударів в дітородний орган. Якщо й цей не припинить, то я за себе не відповідаю. Я хоч й маленька, на вигляд, але елементарними прийомами захисту володію.

— Дівчинко, я бачу, що ти не проти розважитись, — криво усміхнувся він. — Тож пропоную усамітнитися.

— Дарма сподіваєшся, я нікуди з цього місця не поїду! — різко підвелась й хотіла піти, але гора виросла переді мною.

— Я пропоную полюбовно: їдьмо зі мною. Тобі сподобається.

Лише ВИ, мої читачі, своєю підтримкою надихаєте мене творити з новою силою, втілювати у життя все нові та нові історії, самовдосконалюватись!

Оригінал статті на Букнет: Оновлення чекають на своїх читачів.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Січеславські письменники пропагують здоровий спосіб життя

Бернард Шоу був непоганим тенісистом і захоплювався водними видами спорту, Ернест Геменгвей та Артур Конан Дойл полюбляли бокс, а  Дніпропетровська обласна організація НСПУ як соціально відповідальна гр

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"