Оновлення. Фрагмент. « Останній дощ у Лондоні”

Оновлення. Фрагмент. « Останній дощ у Лондоні”

Оновлення. Фрагмент. « Останній дощ у Лондоні”

Ознайомлення з сьогоднішнім оновленням) 

 уривки сьогоднішніх та наступних оновлень. 

Далі історія розвиватиметься цікавіше…

 

Дякую, кожному хто зімною) 

 Підписуйтесь читайте. Черпайте щось для себе) 

 Дякую! 

 

 

” Зібрала волосся в звичайний пучок і стою перед дзеркалом. Спостерігаю, як на мене дивиться моє ж обличчя. Наче і не я. – Меланія, вбери у себе саме цю впевненість!  Біла блузка, спідниця олівець. О, так, це додасть мені впевненості, та гадаю не сьогодні і не у тому місці куди буду скоро прямувати. Підібрати щось інше мені уже бракує часу. Та й що я знайду інше?!  Єдине не консервативне, що я носила, це легкий светер, який моє оточення вважало екстравагантним. Але здається я не одягала нічого комфортнішого ніж він.  

 

Часу обмаль. Я гордо іду до коридору нехтуючи щоденним сніданком.

 

Дякую , Маріє Валеріївна! – я поспішаю. 

 

– Скажіть лише будь ласка, яка там сьогодні погода, чи сильно холодно?

 

– Ні, але збирається знову на дощ, тому раджу взяти вам парасольку. 

 

– Прислухаюсь! – Посміхнувшись відповіла. 

 

– Всім гарного дня! Та у відповідь прозвучала лише тиша. 

 

 Тиша шкрябнула мій і без того зкуйовджений настрій. Але сьогодні вирішальний день. Стане зрозуміло, що з мене вийде!  Але добре, що я не відношуся до цього мов до звичайного іспиту у прямому сенсі. Для мене це щось значно більше.

 

Моє таксі мене уже чекало. Підняло настрій те саме благородне і добродушне обличчя чоловіка. Зустріло мене щирою втомою, але без жодної дратівливості. 

 

– Доброго дня! Сьогодні ми поїдемо не як зазвичай.– Відвезіть мене будь ласка до найближчого метро.  У дзеркалі я помітила, відображення: легко підняті  кутики губ та брів на його обличчі. І він промовив без жодного  глузування– звичайно. 

 

Ми уже прибули. Відчинивши двері я повільно вийшла. Водій допоміг  мені дістати полотно і усе необхідне. 

 

Наступним моїм кроком – був крок не дивлячись під ноги. І ось, я незграбно дістаю  свій каблук з каналізаційної решітки. Краплі дощу падають на вії. Ці ніжність досить дивна у цьому місці. І особлива. Незвичний для мене запах тутешнього життя лише спочатку вживався у мої ніздрі. Але саме тут дихало справжньою чистотою життя і нічого не приховувало. Легкий шум відлуння різноманіттям голосів та транспорту  заповнював усе. Я зупинилася біля входу в метро. Скачування бездомних  псів  і невимовний біль поглядів безхатьків зворушив у мені вулкан мабуть таки у цей момент необхідних емоцій.  Так тут у цьому місці усе  є. Усе життя, мабуть як ніде інде більше. Життя є скрізь,  у кожному куточку  свої відтінки. І саме таким відтінком, як у цей момент тут я торкатимусь полотна” 

 

****

“У мені є одна особливість, ще перед початком роботи я уже підписую роботу. Це як ознака того, що його уже торкнулася історія,яку обов’язково слід завершити.”

 

Далі буде….

 

“Стривай.  Куди поспішаєш, ти не запитала чи дав я згоду. Може тобі це дорого коштуватиме. –Суворим поглядом оглядую  її. ( Ох, її очі!…)

– добре, забудь. Поцілуйте з’явилася моя моя посмішка як ніколи.
–Тео, Теодор– промовив до неї, хапаючи її руку.
Зви мене –Тео!

    Поправді я з недовірою відноситься до кожного хто з’являється на моїй дорозі.
Вона!!! – Начебто чиста. Не думаю, що саме вона кимось підставлена. Здається справді випадковість. Але ще слід  запевнитися– крутиться ця думка зараз у моїй голові.”

Дякую)

Оригінал статті на Букнет: Оновлення. Фрагмент. « Останній дощ у Лондоні”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"