Оновлення. Фрагмент. « Останній дощ у Лондоні”
![Оновлення. Фрагмент. « Останній дощ у Лондоні” Оновлення. Фрагмент. « Останній дощ у Лондоні”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1636959065_9119731.jpg)
Оновлення. Фрагмент. « Останній дощ у Лондоні”
Ознайомлення з сьогоднішнім оновленням)
уривки сьогоднішніх та наступних оновлень.
Далі історія розвиватиметься цікавіше…
Дякую, кожному хто зімною)
Підписуйтесь читайте. Черпайте щось для себе)
Дякую!
” Зібрала волосся в звичайний пучок і стою перед дзеркалом. Спостерігаю, як на мене дивиться моє ж обличчя. Наче і не я. – Меланія, вбери у себе саме цю впевненість! Біла блузка, спідниця олівець. О, так, це додасть мені впевненості, та гадаю не сьогодні і не у тому місці куди буду скоро прямувати. Підібрати щось інше мені уже бракує часу. Та й що я знайду інше?! Єдине не консервативне, що я носила, це легкий светер, який моє оточення вважало екстравагантним. Але здається я не одягала нічого комфортнішого ніж він.
Часу обмаль. Я гордо іду до коридору нехтуючи щоденним сніданком.
Дякую , Маріє Валеріївна! – я поспішаю.
– Скажіть лише будь ласка, яка там сьогодні погода, чи сильно холодно?
– Ні, але збирається знову на дощ, тому раджу взяти вам парасольку.
– Прислухаюсь! – Посміхнувшись відповіла.
– Всім гарного дня! Та у відповідь прозвучала лише тиша.
Тиша шкрябнула мій і без того зкуйовджений настрій. Але сьогодні вирішальний день. Стане зрозуміло, що з мене вийде! Але добре, що я не відношуся до цього мов до звичайного іспиту у прямому сенсі. Для мене це щось значно більше.
Моє таксі мене уже чекало. Підняло настрій те саме благородне і добродушне обличчя чоловіка. Зустріло мене щирою втомою, але без жодної дратівливості.
– Доброго дня! Сьогодні ми поїдемо не як зазвичай.– Відвезіть мене будь ласка до найближчого метро. У дзеркалі я помітила, відображення: легко підняті кутики губ та брів на його обличчі. І він промовив без жодного глузування– звичайно.
Ми уже прибули. Відчинивши двері я повільно вийшла. Водій допоміг мені дістати полотно і усе необхідне.
Наступним моїм кроком – був крок не дивлячись під ноги. І ось, я незграбно дістаю свій каблук з каналізаційної решітки. Краплі дощу падають на вії. Ці ніжність досить дивна у цьому місці. І особлива. Незвичний для мене запах тутешнього життя лише спочатку вживався у мої ніздрі. Але саме тут дихало справжньою чистотою життя і нічого не приховувало. Легкий шум відлуння різноманіттям голосів та транспорту заповнював усе. Я зупинилася біля входу в метро. Скачування бездомних псів і невимовний біль поглядів безхатьків зворушив у мені вулкан мабуть таки у цей момент необхідних емоцій. Так тут у цьому місці усе є. Усе життя, мабуть як ніде інде більше. Життя є скрізь, у кожному куточку свої відтінки. І саме таким відтінком, як у цей момент тут я торкатимусь полотна”
****
“У мені є одна особливість, ще перед початком роботи я уже підписую роботу. Це як ознака того, що його уже торкнулася історія,яку обов’язково слід завершити.”
Далі буде….
“Стривай. Куди поспішаєш, ти не запитала чи дав я згоду. Може тобі це дорого коштуватиме. –Суворим поглядом оглядую її. ( Ох, її очі!…)
– добре, забудь. Поцілуйте з’явилася моя моя посмішка як ніколи.
–Тео, Теодор– промовив до неї, хапаючи її руку.
Зви мене –Тео!
Поправді я з недовірою відноситься до кожного хто з’являється на моїй дорозі.
Вона!!! – Начебто чиста. Не думаю, що саме вона кимось підставлена. Здається справді випадковість. Але ще слід запевнитися– крутиться ця думка зараз у моїй голові.”
Дякую)
Оригінал статті на Букнет: Оновлення. Фрагмент. « Останній дощ у Лондоні”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.