Оновлення — Лютий ворог.

Оновлення — Лютий ворог.

Оновлення — Лютий ворог.

Вже завтра нова частина історії Івана та Софії.

Уривок.

Софіє, нам потрібно об’єднатися. Я тобі уже про це говорив і повторюю знову. Я втратив надто багато часу. Я ледь не місяць шукав твою матір і вже тиждень не можу домовитися з тобою. Ти ж розумієш, що Войтко вичікує слушного моменту аби прибрати нас. Він це зробить, або по одинці, або разом. Для нього це не важливо, ми для нього проблема, а ти добре знаєш, як Арсен розв’язує проблеми. Немає людини, немає проблеми. Кохан змовчав про те, що було йому відомо, аби не налякати це миле створіння ще більше.

— Я не впевнена, чи хочу з тобою об’єднуватися, Кохан. Сухо відсахнулася дівчина обгорнувши чашку руками, її пильний погляд прикипів до гарячої суміші в ній, голові творився суцільний хаос.

Кохан не погоджуючись закивав головою, та з відчаєм заговорив.

— Надто пізно мала. Ти кинула виклик Войтко, коли не віддала йому ту чортову фіолетову теку і зірвала передвиборчу компанію. Чоловік важко зітхнув, пригубив каву і невесело додав. — Дороги назад немає і вибір в тебе не великий… Тобі доведеться або змиритися, що тебе чекає така ж доля як твого батька, або ж ти протистоятимеш Войтко.

 

Оригінал статті на Букнет: Оновлення — Лютий ворог.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"