Оновлення глав.

Оновлення глав.

Оновлення глав.

Вітаю усіх моїх прекрасних та мужніх читачів. 

Знаю, що основній частині нашї країни зараз не до читання, та якщо свіжі глави допоможуть хоч на кілька хвилин відірватис від жахіть російської окупації, я буду щаслива.

Хотілося б оновлювати частіше, та поки як вдається. Самі все розумієте. 

Жодна частина нашо неньки не здається без бою. Україна та українці тотально боряться. У містах і селах люди блокують техніку, нападають на колони забезпечення та захоплюють у полон російських солдатів. Інформаційна хвиля, яку здійняли українці, захопила весь світ. І весь світ на нашому боці. Так, новини невтішні, моторошні, і я плачу за кожною жертвою нападу росії на нашу державу, але ми встоїмо. Ми виженемо усіх окупантів з нашої землі. Ми відбудуємо кожний куточок країни. Ми вшануємо пам*ять наших мертвих земляків.  А окупантам усе повернеться. Карма, вона ж така цікава штука… А поки, давайте допомагати нашим військам, вони янголи нашої України, наші охоронці. Слава їм! Вони наші герої і наша сила! 

Слава Україні. Слава нації. Все буде Україна. 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Оновлення глав.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"