Оновлення + Бонус

Оновлення + Бонус

Оновлення + Бонус

Вітаю, шановні. 

Запрошую у безкомпромісний чоловічий світ.

Уривок 

              У голові – дим, попіл… Спустошення. Нікчемний результат. Потрібно було разом із кабелем гільзи закладати.

– Скажеш, що начальник охорони не дозволив, — злий охоронець тепер схилив голову на бік і всміхається: – Не плач, у всіх буває поганий день.

Тілом сипле сироти, як тоді, коли йшов отримувати прочухана від діда під хихикання братів. Ніко не зважатиме на знущання. Голодний до втіхи мозок миттю знайшов жертву:

– У начальника є ім’я? Чи мені його Івановим Іваном Івановичем вказати в акті повернення.

Чоловіки протяжно застогнали.

– Вкажи того, хто замовляв.

– Звідки я знаю?! – витріщився до ідіотів.

– Хмурий Григорій Сергійович, — пирскає злий охоронець. – Все. Забирайся звідси, клоуне.

– Чудово, — шепоче й застрибує на водійське.

Рвучко рушив, від чого непритомний хлопець посунувся вперед, під панель. Всього декілька хвилин тому він упивався близькою перемогою, а зараз давиться киснем від люті. Євген теж відбирав у нього можливість. Вкладав у руку запальничку, дозволяв нищити, але у найприємніший момент іскра не з’являлась. Ніко щоразу помирав у конвульсіях. Євген же насолоджувався його слабкістю, приховуючи це за праведними переконаннями про приборкання ненаситності.

Якась незвідана, але, безперечно, надважлива його частина загинула разом із Євою. Зараз Ніколозу необхідно відродитись, як завжди, наповнитись Вогнем сповна, щоб відчути себе живим, значущим.

Слідкуйте за анонсами, новинами та подарунками для читачів на сторінці у фейсбук.

Дякую, що зі мною.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Оновлення + Бонус

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична збірка Галини Крук — у лонглисті премії американського ПЕН

У номінацію «Перекладна поезія» премії PEN America Literary Awards увійшла збірка Галини Крук Lost in Living. Про це повідомили на офіційному сайті американського ПЕН-клубу.
Збірка Lost

Двоє українських видавців – у короткому списку премії «Підприємець року 2025»

Серед 16 фіналістів премії «Підприємець року 2025» — двоє генеральних директорів українських видавництв. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку премії потрапили гене

У Швеції відбувся унікальний концерт «Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське…

«Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення». Захід відкрив слухачам дивовижний світ української поліфонії XVII століття, гармонійно поєднаної з бароковими танцями зі шведс

Які 20 українських видавництв випустили найбільше книжок у 2024 році

У 2024 році 742 видавництва надіслали обов’язкові примірники своїх видань до Книжкової палати України. Про це повідомила Книжкова палата України у відповідь на інформаційний запит Читом

Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від університету США

Американський письменник українського походження Аскольд Мельничук став лавреатом премії за найкращу есеїстику від видання Great River Review та університету Міннесоти. Про це Читомо по

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"