Оновлення + Бонус

Оновлення + Бонус

Оновлення + Бонус

Вітаю, шановні. 

Запрошую у безкомпромісний чоловічий світ.

Уривок 

              У голові – дим, попіл… Спустошення. Нікчемний результат. Потрібно було разом із кабелем гільзи закладати.

– Скажеш, що начальник охорони не дозволив, — злий охоронець тепер схилив голову на бік і всміхається: – Не плач, у всіх буває поганий день.

Тілом сипле сироти, як тоді, коли йшов отримувати прочухана від діда під хихикання братів. Ніко не зважатиме на знущання. Голодний до втіхи мозок миттю знайшов жертву:

– У начальника є ім’я? Чи мені його Івановим Іваном Івановичем вказати в акті повернення.

Чоловіки протяжно застогнали.

– Вкажи того, хто замовляв.

– Звідки я знаю?! – витріщився до ідіотів.

– Хмурий Григорій Сергійович, — пирскає злий охоронець. – Все. Забирайся звідси, клоуне.

– Чудово, — шепоче й застрибує на водійське.

Рвучко рушив, від чого непритомний хлопець посунувся вперед, під панель. Всього декілька хвилин тому він упивався близькою перемогою, а зараз давиться киснем від люті. Євген теж відбирав у нього можливість. Вкладав у руку запальничку, дозволяв нищити, але у найприємніший момент іскра не з’являлась. Ніко щоразу помирав у конвульсіях. Євген же насолоджувався його слабкістю, приховуючи це за праведними переконаннями про приборкання ненаситності.

Якась незвідана, але, безперечно, надважлива його частина загинула разом із Євою. Зараз Ніколозу необхідно відродитись, як завжди, наповнитись Вогнем сповна, щоб відчути себе живим, значущим.

Слідкуйте за анонсами, новинами та подарунками для читачів на сторінці у фейсбук.

Дякую, що зі мною.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Оновлення + Бонус

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"